HECHT 56155 RED - akumulátorová štvorkolka

Novinka
Akumulátorová štvorkolka homologizovaná pre prevádzku na cestných komunikáciách. Motor 1200 W.
Naše cena s DPH:
1 599,00 €
Naše cena bez DPH:
1 332,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT56155RED
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 1200 W Elektromotor
hmotnosť (kg) -
výška (cm) 96
šírka (cm) 102
maximálne zaťaženie (kg) 120
dĺžka (cm) 145
akumulátor 72 V 20 Ah

Popis tovaru

Výhody • homologiczácia pre prevádzku na ceste

 • kvalitné a dizajnovo veľmi dobre spracovaná terénneho vzhľadu v červenej metalickej farbe

 • silný a výkonný elektromotor pripojený priamo na pohonnú nápravu, nie je tu reťaz ani kardanová hriadeľ, minimálna údržba

 • diferenciál s uzávierkou

 • 5 x batérie 12V sú zárukou dlhého dojazdu až 60 km (podľa zaťaženia a terénu)

 • štvorkolka je automatická, radí sa len vpred alebo vzad

 • veľké kolesá, moderný veľký LED displej s informáciou o rýchlosti, stave nabitia

 • viacstupňové nastavenie tuhosti tlmiča

 • aretácia brzdy pre stav zabrzdené

 • kvalitné terénne pneumatiky

 • 2 "ťažné zariadenie, pre pripojenie prívesného vozíka

 • vďaka tichému a ekologickému elektromotoru, môžete na štvorkolke jazdiť takmer kdekoľvek napr. ísť s deťmi na prechádzku do parku, kam s benzínovou štvorkolkou nemôžete

HECHT 56155 je akumulátorová štvorkolka s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách . Možné registrovať ako bežné vozidlo a s patričným technickým preukazom, evidenčným číslom a povinným ručením prevádzkovať aj na ceste . Štvorkolka sa tak môže stať úsporným a ekologickým dopravným prostriedkom do zamestnania, poslúži pri ceste na nákup a pod. Rovnako dobre však poslúži aj pri práci v záhrade.


Vybavená je bezkľúčovou spínacou skrinkou. Namiesto kľúčika slúži diaľkový ovládač, v ktorého prítomnosti sa štvorkolka aktivuje. Bez neho elektronika nezopne. Ovládačom sa zároveň aktivuje alebo deaktivuje alarm . Na prepravu menšieho nákladu alebo nákupu je možné použiť predný a zadný nosič, stroj je vybavený aj ťažným zariadením (guľou) pre ťahanie prívesných vozíkov.


Maximálna nosnosť je 120 kg. Pre pohon je použitý 1200 W silný elektromotor, ktorý je napájaný zo 72 V / 20 Ah akumulátora. Dojazd na jedno nabitie je cca 60 km. Doba nabíjania je potom podľa stavu vybitia cca 8 - 10 hodín. Maximálna rýchlosť štvorkolky je až 45 km/h. Rýchlosť, a dojazd sú však ovplyvnené terénom a hmotnosťou vodiča a prevážaného nákladu.


Štvorkolka je vybavená prednými bubnovými brzdami a zadnými kvapalinovými, kotúčovými brzdami. Obe páčky bŕzd je možné zablokovať v stlačenej polohe, čo je užitočné napríklad pre parkovanie vo svahu, alebo pri preprave. Motor je osadený na zadnej odpruženej náprave, prevod z motora na os je pomocou uzavretej prevodovej skrini. Nechýba ani uzávierka diferenciálu, ktorá sa ovláda pákou na pravej strane pod riadidlami. Predné kolesá sú na samostatne odpružených závesných ramenách. Na prepracovaných hliníkových ráfikoch sú osadené veľké pneumatiky s hrubým dezénom zaisťujúcim dokonalú trakciu aj v teréne. Na riadidlách je upevnený digitálny tachometer. Dravým vzhľadom i akceleráciou sa stroj približuje "dospelým" štvorkolkám so spaľovacím motorom. Zásadnou výhodou je však úplne tichá prevádzka bez emisií . Prevádzkovať teda je možné aj v miestach, kde by hluk, alebo zápach splodín mohol okolie obťažovať.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem