Zobraziť kategórie

Kariéra

Martin

  • Predavač záhradnej techniky

    Miesto výkonu práce

    Jilemnického 10809, Martin - Košúty

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Termín nástupu

    ihneď

    Ponúkaný plat

    500,00 € + 250,00 € osobné ohodnotenie + nadštandardná provízia z predaja (podmienky Vám budú upresnené na osobnom pohovore). Priemerný mesačný plat od 1. do 7. mesiaca 2018 vrátane na pozícii predajcu záhradnej techniky bol 950,00 €.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    • obsluha zákazníkov - aktívny predaj tovaru, odborné poradenstvo, predvádzanie vybraného tovaru, obsluha pokladne, splátkový predaj, vytváranie cenových ponúk
    • montáž strojov, vystavovanie a oceňovanie tovaru
    • práca v sklade, príjem- výdaj tovaru
    • podieľanie sa na pravidelných inventúrach
    • zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
    • zodpovednosť za hotovosť v pokladni
    • udržiavanie čistoty a poriadku na predajni a v okolí

    Zamestnanecké výhody, benefity

    • stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
    • garantovaná mzda + atraktívna provízia z predaja (výška platu závisí od Vašej šikovnosti)
    • motivujúce ohodnotenie ku garantovanej mzde (presné informácie o platových podmienkach sa dozviete na osobnom pohovore). Priemerný mesačný plat od 1. do 7. mesiaca 2018 vrátane na pozícii predajcu záhradnej techniky bol 950,00 €.
    • zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
    • polročné a koncoročné odmeny
    • finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
    • dovolenka nad rámec zákona
    • platené zdravotné voľno tzv. sick days
    • odmena pri pracovnom jubileu

    Informácie o výberovom konaní

    Po nástupe do zamestnania je potrebné absolvovať niekoľkotýždňové školenie v materskej predajni v Prievidzi. Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM a FOTOGRAFIOU zasielajte na e-mailovú adresu: personalne@hecht.sk . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské s maturitou

    Počítačové znalosti - používateľ

    Microsoft Excel - pokročilý
    Microsoft Word - pokročilý
    Microsoft Outlook - pokročilý

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • prax v oblasti predaja záhradnej techniky vítaná
    • znalosť záhradnej techniky výhodou
    • aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného poradenstva a predaja
    • manuálna zručnosť
    • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
    • ochota pracovať na zmeny (nepravidelne rozvrhnutá pracovná doba)
    • časová flexibilita