Zobraziť kategórie

Kariéra

Prievidza

  • Skladník

    Miesto výkonu práce

    Letisková 20, Prievidza

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Termín nástupu

    ihneď

    Ponúkaný plat

    900 € / mesiac

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    • vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru, príprava tovaru podľa objednávok pre koncových zákazníkov , kontrola tovaru, manuálov, následne zabalenie tovaru
    • práca s technikou VZV a NZV
    • pomocné manipulačné práce v sklade
    • udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
    • dodržiavanie smerníc BOZP a PO

    Zamestnanecké výhody, benefity

    • Sebarealizácia, mladý stabilný kolektív
    • zamestnanecké zľavy
    • dodatková dovolenka
    • polročné a koncoročné odmeny
    • 2 až 3 dni zdravotného voľna naviac
    • koncoročný večierok

    Informácie o výberovom konaní

    Vaše žiadosti so životopisom, fotografiou a so súhlasom na spracovanie dát zasielajte do 14.5.2020 na adresu spoločnosti alebo na e-mailovú adresu personalne@hecht.sk. Platové podmienky budú upresnené na pohovore. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • Dobrá fyzická kondícia (nie vhodné pri problémoch s chrbticou)
    • Dobrá pracovná morálka (čistý register trestov)
    • Zmysel pre poriadok, disciplínu, spoľahlivosť
    • Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, ochota pracovať, zodpovedný prístup k práci
    • V.P. sk. B, C výhodou - nie je nutné
    • preukaz na VZV a prax výhodou - nie je nutné

Pracovné ponuky aktualizované dňa 7. 5. 2020