Zobraziť kategórie

Kariéra

Aktuálne hľadáme:

Pracovník náhradných dielov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • objednávanie, prijímanie a vydávanie náhradných dielov zo skladu
  • administratívne spracovanie objednávok, vystavovanie faktúr a balenie tovaru
  • komunikácia a poskytovanie odborného poradenstva predajcom a zákazníkom priamo v predajni alebo telefonicky a e-mailom
  • evidencia došlých a expedovaných dielov v skladovom programe, ukladanie, triedenie tovaru, inventúry

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
  • zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
  • polročné a koncoročné odmeny
  • finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
  • dovolenka nad rámec zákona
  • platené zdravotné voľno tzv. sick days
  • odmena pri pracovnom jubileu

Informácie o výberovom konaní

  • Do oddelenia náhradných dielov v Prievidzi hľadáme šikovného kolegu s elánom a pozitívnym prístupom. Všetko potrebné Vás naučíme. Podrobné informácie Vám budú upresnené na osobnom pohovore. Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM, FOTOGRAFIOU a so súhlasom na spracovanie osobných údajov za účelom výberového konania zasielajte na emailovú adresu: personalne@hecht.sk Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • technický smer, informačné technológie

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikatívnosť
  • práca na počítači
  • pracovitosť
  • technická zručnosť
  • dobrá fyzická kondícia (nevhodné pri problémoch s chrbticou)

Kontakt

O zamestnanie sa môžete uchádzať na mailovej adrese: personalne@hecht.sk

Pracovné ponuky aktualizované dňa 10. 5. 2021