Zobraziť kategórie

Kariéra

Aktuálne hľadáme:

Predavač záhradnej techniky HECHT - Detva plat 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha zákazníkov - aktívny predaj tovaru, odborné poradenstvo, predvádzanie vybraného tovaru, obsluha pokladne, splátkový predaj, vytváranie cenových ponúk
  • montáž strojov, vystavovanie a oceňovanie tovaru
  • práca v sklade, príjem- výdaj tovaru
  • podieľanie sa na pravidelných inventúrach
  • zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
  • zodpovednosť za hotovosť v pokladni
  • udržiavanie čistoty a poriadku v predajni a v okolí

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
  • garantovaná mzda 700€ + osobné ohodnotenie 50€ + atraktívna provízia z predaja (horná hranica platu závisí od Vašej šikovnosti)
  • motivujúce ohodnotenie ku garantovanej mzde (presné informácie o platových podmienkach sa dozviete na osobnom pohovore).
  • zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
  • polročné a koncoročné odmeny
  • finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
  • dovolenka nad rámec zákona
  • platené zdravotné voľno tzv. sick days
  • odmena pri pracovnom jubileu

Informácie o výberovom konaní

  • Do pripravovanej predajne záhradnej techniky Hecht v Detve hľadáme šikovných zamestnancov s elánom a pozitívnym prístupom. Všetko potrebné Vás naučíme. Po nástupe do zamestnania je nevyhnutné absolvovať 6-8 týždňové školenie v centrále spoločnosti Hecht v Prievidzi prípadne v inej zabehnutej predajni Hecht. Podrobné informácie Vám budú upresnené na osobnom pohovore. Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM, FOTOGRAFIOU a so súhlasom na spracovanie osobných údajov za účelom výberového konania zasielajte na e-mailovú adresu: personalne@hecht.sk Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax v oblasti predaja, obchodu a služieb je výhodou
  • znalosť záhradnej techniky je vítaná, nie je však podmienkou
  • aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného poradenstva a predaja
  • manuálna zručnosť
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
  • ochota pracovať na zmeny (nepravidelne rozvrhnutá pracovná doba)
  • časová flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Páleš

E-mail: personalne@hecht.sk

Pracovné ponuky aktualizované dňa 26. 3. 2021