Zobraziť kategórie

Kalkulačky

Ak vyberáte produkt, okrem dizajnu a doplnkových funkcií je najdôležitejšie vedieť, či výkon a parametre daného produktu budú dostačujúce pre podmienky, v ktorých bude používaný. Je celkom jasné, že nie každý sa orientuje vo výpočtoch spojených napríklad s čerpadlami, motormi, vykurovacími výkonmi alebo akumulátormi.

Pre presné výpočty je spravidla dôležité poznať aj presné hodnoty v daných podmienkach prevádzky. Nie vždy je však možné všetky hodnoty jednoducho a jednoznačne merať bez špeciálneho vybavenia. Pritom si často vystačíme iba s orientačnými hodnotami, ktoré nás môžu uistiť o vhodnosti výberu.

Nielen preto sme pre Vás pripravili niekoľko online kalkulačiek, do ktorých stačí zadať požadované parametre a ihneď získate odpoveď na niektoré otázky. Zároveň však prosím majte na pamäti, že online nástroje nemôžu zohľadniť úplne všetky špecifiká prevádzky produktu v konkrétnych podmienkach a výsledky tak majú iba informatívny charakter.

Pomer oleja a benzínu pre dvojtaktné motory

Máte stroj s dvojtaktným motorom a neviete, ako správne namiešať benzín s olejom? Naša kalkulačka vám vypočíta, koľko oleja máte použiť na konkrétne množstvo benzínu.

Počítať pomer paliva

 

Kosačky

Vybrali ste kosačku a nie ste si úplne istí, či je pre vaše potreby vhodná? Overte si, ako dlho budete s vybranou kosačkou vašu záhradu kosiť a my sa vám pokúsime navrhnúť tú najvhodnejšiu možnosť.

Vypočítať parametre kosačky

 

Čerpadlá

Neviete aké čerpadlo vybrať tak, aby spĺňalo vaše požiadavky? Nie ste si istí, či je výkon zvoleného čerpadla dostačujúci pre podmienky, v akých bude použité? Využite našu aplikáciu na výpočet parametrov.

Vypočítať výtlak čerpadla

 

Kachle

Hľadáte kachle, ktoré by spoľahlivo vykúrili požadované priestory? Okrem kvality a dizajnu je dôležitý aj primeraný výkon kachlí. U nás ho ľahko zistíte!

Vypočítať výkon kachlí

 

Priamotopy

Potrebujete priamotop, ktorý by spoľahlivo vykúril miestnosť? Pekný vzhľad je síce dôležitý, ale bude mať aj dostačujúci výkon? Vypočítajte si ho v našej kalkulačke!

Vypočítať výkon priamotopu

 

Elektrobicykle

Chcete vypočítať odhadovaný dojazd elektrobicykla v závislosti na akumulátore, hmotnosti jazdca a nastavení úrovne asistencie? Vypočítajte ho v našej kalkulačke!

Vypočítať dojazd elektrobicykla