Zobraziť kategórie

O spoločnostiSídlo spoločnosti HECHT SK v Prievidzi.

 

História značky HECHT


Spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o., majiteľ ochrannej známky "Hecht - špecialista na záhradu", bola založená v roku 1994 českými cieľavedomými majiteľmi, ktorí mali spoločnú víziu. Prvé kvalitné výrobky pre záhradu s označením Hecht sa začali predávať už v roku 1998, boli to spoľahlivé a výkonné elektrické plotostrihy a píly. Sortiment ponúkaného tovaru sa veľmi rýchlo rozširoval a spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rýchlo reagovať na zvyšujúci sa dopyt po kvalitnej záhradnej technike.

Na trh dodávame kvalitné a dizajnovo podarené úspešne predávané výrobky a rovnako ako ďalší veľkí výrobcovia sa venujeme vlastnému vývoju a dizajnu. Výsledkom nášho vlastného vývoja sú napríklad traktory HECHT rady 52xx, ktoré boli konštruované a dizajnované z typu HECHT 5176 a sú certifikované len pre našu spoločnosť. Rovnako sme dizajnovali a upravili z modelu Hecht 56150 homologizovanú ATV Hecht 56155 určenú na prevádzku po bežných komunikáciách. Týmito výrobkami to nekončí, samozrejme, že najviac vlastných modelov máme pri kosačkách, pílach alebo krovinorezoch.

Dnes sme najväčším distribútorom záhradnej techniky v Českej a Slovenskej republike (predávame ročne cez 130.000 kusov kosačiek) a zároveň jedným z najväčších distribútorov záhradnej techniky v strednej Európe. V súčasnej dobe vlastníme pobočky na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.

Budúcnosť značky HECHT vidíme predovšetkým vo vývoji akumulátorových strojov a ucelených produktových programov nielen pre záhradu a dielňu, ale zaujíma nás tiež oblasť elektromobility.

 

Čo je pre nás dôležité?


Aby výrobok bol funkčne perfektný, dizajnovo podarený, bezpečný, ergonomicky vyvážený a zodpovedal požiadavkám európskych zákazníkov a noriem. Aby bol zákazník so zakúpeným strojom maximálne spokojný.

Vďaka obrovským predajom tieto požiadavky doplňuje skvelá bezkonkurenčná cena, v ktorej sú často zahrnuté komponenty u konkurencie neznáme alebo používané len v najvyšších prémiových modeloch. Len na príprave návodu pracuje celé oddelenie ôsmich vyškolených špecialistov na grafické práce, normy a homologizácie.

Nie je možné len ponúkať a predávať, a preto kladieme veľký dôraz na férový prístup k zákazníkovi. Práve kvôli vám, zákazníkom, držíme 7 dní v týždni predajnú dobu od 8 do 20 hodín, aby pre vás nebolo zložité a zdĺhavé zájsť do predajne, ak potrebujete niečo nutne napríklad pri práci na záhrade. Všetko tak môžete rýchlo a efektívne vyriešiť.

Výrobky HECHT dodávame do väčšiny štátov EÚ, ale aj za jej hranice. Naším najvzdialenejšom zákazníkom je Južná Kórea. O tom, že výrobky HECHT sú kvalitné, svedčia napríklad veľké predajné úspechy na najnáročnejšom trhu EÚ, v Nemecku, kde pravidelne dostávame výborné známky v konkurenčnom testovaní.

 

Veľká predajná sieť a nadštandardný servis


Tiež stále pracujeme na našej predajnej a servisnej sieti, ktorá postupne zapĺňa mapu Českej republiky a Slovenska a začína plniť mapy Poľska a Maďarska. Toto všetko by však nestačilo, keby sme sa k našim výrobkom správali macošsky a nedodávali na ne príslušenstvo a náhradné diely. V Českej republike vlastníme veľkokapacitný sklad náhradných dielov - 1000 m2 plochy, vysoký 12 metrov - v ktorom pre vás pracuje 18 špeciálne vyškolených zamestnancov, vybavujúcich od 6-7 dní v týždni vaše požiadavky na dodávku príslušenstva a náhradných dielov a to nielen v rámci Českej republiky, ale aj do ostatných krajín so zastúpením značky HECHT.

 

Produkty

Kosačky HECHT si už dávno vydobyli svoje postavenie, so svojou kvalitou a cenou v súčasnosti nemajú konkurenciu. Pre starostlivosť o trávnik potom môžete vyberať prevzdušňovače, vyžínače, krovinorezy, záhradné ridery a traktory, posypové vozíky, postrekovače a ďalšie produkty. Medzi pestovateľmi sa potom stali obľúbenými naše záhradné kultivátory s rozsiahlym príslušenstvom alebo ručné náradie. Ponúkame tiež plotostrihy, drviče konárov, reťazové píly, cirkulárky, štiepačky dreva, fukáry, vysávače lístia, snežné frézy a mnoho ďalšieho uceleného sortimentu pre prácu v záhrade a okolo domu.

Podobne ako záhradná technika v záhradách, našlo si aj náradie HECHT svoje miesto v dielňach. Elektrické aj akumulátorové vŕtačky, píly, brúsky, zváračky, kompresory, vysávače, generátory elektriny, opaľovacie pištole, ohrievače, priamotopy a ďalšie vybavenie sa už stalo samozrejmým príslušenstvom tisícov domácich dielní a garáží.

Aby ste si mohli po práci užiť zaslúženého odpočinku, vyberať môžete aj zo širokej ponuky záhradného nábytku, v ktorej nájdete celé záhradné sety, lehátka, hojdačky, posedenie určite spríjemní aj jedlo pripravené v niektorom z grilov HECHT.

Nielen k zábave využijete niektorú z akumulátorových štvorkoliek. Výkonné modely so silnými elektromotormi zastanú veľa práce i okolo domu. Akumulátorové štvorkolky s homologizáciou pre prevádzku na verejných komunikáciách využijete aj pri dochádzaní do zamestnania, na nákupy. Rovnako dobre vám poslúžia aj elektrické skútre. V oboch prípadoch iste oceníte veľmi lacnú, nehlučnú prevádzku bez emisií.


Pre vaše deti sme pripravili hračky, s ktorými vám môžu pomáhať pri práci v záhrade aj v dielni. Veľa zábavy si tiež môžu užiť s niektorým z akumulátorových vozidiel.

 

Predajne

Rovnako ako neustále zlepšujeme a rozširujeme ponuku našich produktov, dochádza aj k budovaniu distribučnej siete našich predajní.

Materská spoločnosť sa nachádza v Českej republike v Mukařov - Tehovci, ďalšie predajne potom nájdete v Benešove, Českej Lípe, Českom Krumlove, Českej Třebovej, Českých Budějoviciach, Havířove, Havlíčkovom Brode, Jindřichovom Hradci, Kolíne,  Letoch pri Dobřichovice, Liberci, Litoměřiciach, Moste, Opave, Prostějove, Přerove, Roudnici nad Labem, Roztokách pri Prahe, Slanom, Starom Meste pri Uherskom Hradišti, Šestajovicích, Šumperku, Tábore, Tepliciach, Trutnove, Veľkom Meziříčí, Zlíne alebo v Zmojme.

Na Slovensku je centrála spoločnosti v Prievidzi, kde sa okrem veľkoskladu nachádza aj predajňa, ďalšie predajne nájdete v Martine, Ružomberku, Prešove a v Trenčíne.

V zahraničí môžete navštíviť aj naše pobočky v Maďarskej Budapešti a predajne v Poľskom Bogdanieci, Kołobrzegu, Śrem, Września, Zielone Góre.


Okrem exportu a predaja sortimentu na vlastných pobočkách dodávame produkty tiež rade veľkoobchodných predajcov, akými sú napríklad Tesco, Globus, Ahold, Hornbach, NAY a TPD. Sústredíme sa aj na predaj prostredníctvom rozsiahlej distribučnej siete špecializovaných maloobchodov a záhradných centier. Celkom dodávame tovar do viac ako 1000 obchodných miest po celej Českej republike a viac ako 500 obchodných miest na Slovensku.

 

Servisné zázemie


Je samozrejme našou povinnosťou zaistiť odborný servis a spoľahlivú dodávku náhradných dielov. Vďaka viac ako 120 autorizovaným servisným organizáciám sme schopní dodať náhradné diely a vykonať profesionálny servis stroja vo všetkých štátoch, kde pôsobíme. Samozrejmosťou sú potom servisné služby na všetkých našich pobočkách.