Zobraziť kategórie

O spoločnostiSídlo spoločnosti HECHT SK v Prievidzi.

 

História značky HECHT

Spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o., majiteľ ochrannej známky "Hecht - špecialista na záhradu", bola založená v roku 1994 českými cieľavedomými majiteľmi, ktorí mali spoločnú víziu. Prvé kvalitné výrobky pre záhradu s označením Hecht sa začali predávať už v roku 1998, boli to spoľahlivé a výkonné elektrické plotostrihy a píly. Sortiment ponúkaného tovaru sa veľmi rýchlo rozširoval a spoločnosť HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rýchlo reagovať na zvyšujúci sa dopyt po kvalitnej záhradnej technike.

Záhrada ale neznamená len prácu, má slúžiť aj na relaxáciu a odpočinok. Preto bolo ďalším logickým krokom rozšírenie sortimentu o záhradný nábytok alebo bazény a bazénové príslušenstvo. Svoje pevné miesto na trhu si tiež našla ucelená ponuka dielenského náradia a vybavenia. 

Na trh dodávame kvalitné a dizajnovo podarené úspešne predávané výrobky a rovnako ako ďalší veľkí výrobcovia sa venujeme vlastnému vývoju a dizajnu. Budúcnosť značky HECHT vidíme predovšetkým vo vývoji akumulátorových strojov a ucelených produktových programov nielen pre záhradu a dielňu, ale zaujíma nás tiež oblasť elektromobility. Veľké úsilie preto venujeme aj vývoju elektrobicyklov, štvorkoliek alebo skútrov s akumulátorovým pohonom. Výsledkom nášho vývoja sú tak napríklad akumulátorové štvorkolky homologizované na prevádzku na cestných komunikáciách, klasické elektroskútre, alebo skútre - trojkolky, ktoré ocenia predovšetkým zákazníci so zníženou pohyblivosťou.

Dnes sme najväčším distribútorom záhradnej techniky v Českej a Slovenskej republike (predávame ročne cez 130.000 kusov kosačiek) a zároveň jedným z najväčších distribútorov záhradnej techniky v strednej Európe. V súčasnej dobe vlastníme pobočky na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.

Čo je pre nás dôležité?

Aby výrobok bol perfektne funkčný, dizajnovo podarený, bezpečný, ergonomicky vyvážený a zodpovedal požiadavkám európskych zákazníkov a noriem. Aby bol zákazník so zakúpeným strojom maximálne spokojný.

Vďaka obrovským predajom tieto požiadavky doplňuje skvelá bezkonkurenčná cena, v ktorej sú často zahrnuté komponenty u konkurencie neznáme alebo používané len v najvyšších prémiových modeloch. Len na príprave návodu pracuje celé oddelenie dvanástich vyškolených špecialistov na grafické práce, normy a homologizácie.

Nie je možné len ponúkať a predávať, a preto kladieme veľký dôraz na férový prístup k zákazníkovi. Práve kvôli vám, zákazníkom, držíme 7 dní v týždni predajnú dobu od 8 do 20 hodiny, aby pre vás nebolo zložité a zdĺhavé zájsť do predajne, ak potrebujete niečo nutne napríklad pri práci na záhrade. Všetko tak môžete rýchlo a efektívne vyriešiť.

Výrobky HECHT dodávame do väčšiny štátov EÚ, ale aj za jej hranice. Naším najvzdialenejšom zákazníkom je Južná Kórea. O tom, že výrobky HECHT sú kvalitné, svedčia napríklad veľké predajné úspechy na najnáročnejšom trhu EÚ, v Nemecku, kde pravidelne dostávame výborné známky v konkurenčnom testovaní.

Veľká predajná sieť a nadštandardný servis

Tiež stále pracujeme na našej predajnej a servisnej sieti, ktorá postupne zapĺňa mapu Českej republiky a Slovenska a začína plniť mapy Poľska a Maďarska. Toto všetko by však nestačilo, keby sme sa k našim výrobkom správali macošsky a nedodávali na ne príslušenstvo a náhradné diely. V Českej republike vlastníme veľkokapacitný sklad náhradných dielov - 1000 m2 plochy, vysoký 12 metrov - v ktorom pre vás pracuje 18 špeciálne vyškolených zamestnancov, vybavujúcich od 6-7 dní v týždni vaše požiadavky na dodávku príslušenstva a náhradných dielov.

Produkty

Kosačky HECHT si už dávno vydobyli svoje postavenie, so svojou kvalitou a cenou v súčasnosti nemajú konkurenciu. Pre starostlivosť o trávnik potom môžete vyberať prevzdušňovače, vyžínače, krovinorezy, záhradné ridery a traktory, posypové vozíky, postrekovače a ďalšie produkty. Medzi pestovateľmi sa potom stali obľúbenými naše záhradné kultivátory s rozsiahlym príslušenstvom alebo ručné náradie. Ponúkame tiež plotostrihy, drviče konárov, reťazové píly, cirkulárky, štiepačky dreva, fukáry, vysávače lístia, snežné frézy a mnoho ďalšieho uceleného sortimentu pre prácu v záhrade a okolo domu.

Podobne ako záhradná technika v záhradách, našlo si aj náradie HECHT svoje miesto v dielňach. Elektrické aj akumulátorové vŕtačky, píly, brúsky, zváračky, kompresory, vysávače, generátory elektriny, opaľovacie pištole, ohrievače, priamotopy a ďalšie vybavenie sa už stalo samozrejmým príslušenstvom tisícov domácich dielní a garáží.

Aby ste si mohli po práci užiť zaslúženého odpočinku, vyberať môžete aj zo širokej ponuky záhradného nábytku, v ktorej nájdete celé záhradné sety, lehátka, hojdačky, posedenie určite spríjemní aj jedlo pripravené v niektorom z grilov HECHT.

Nielen k zábave využijete niektorú z akumulátorových štvorkoliek. Výkonné modely so silnými elektromotormi zastanú veľa práce i okolo domu. Akumulátorové štvorkolky s homologizáciou pre prevádzku na verejných komunikáciách využijete aj pri dochádzaní do zamestnania, na nákupy. Rovnako dobre vám poslúžia aj elektrické skútre. V oboch prípadoch iste oceníte veľmi lacnú, nehlučnú prevádzku bez emisií.

Pre vaše deti sme pripravili hračky, s ktorými vám môžu pomáhať pri práci v záhrade aj v dielni. Veľa zábavy si tiež môžu užiť s niektorým z akumulátorových autíčok.

Predajne

Rovnako ako neustále zlepšujeme a rozširujeme ponuku našich produktov, dochádza aj k budovaniu distribučnej siete našich predajní.

Materská spoločnosť sa nachádza v Českej republike v Mukařov - Tehovci, ďalšie predajne potom nájdete v mestách: Benešov, Brno, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Frýdek - Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Horoměřice, Chomutov, Jičín, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kyjov, Lety, Liberec, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Mukařov, Nymburk, Opava - předměstí, Plzeň, Prostějov - Držovice, Přerov, Roudnice nad Labem, Sezimovo Ústí, Slaný, Staré Město u Uherského Hradiště, Svitavy, Šestajovice, Šumperk, Teplice, Trutnov, Unhošť, Valašské Meziříčí, Velké Meziříčí, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.

Na Slovensku je centrála spoločnosti v Prievidzi, kde sa okrem veľkoskladu nachádza aj predajňa, ďalšie predajne nájdete v Banskej Bystrici, Detve, Dunajskej Strede, Martine, Michalovciach, Nitre, Nových Zámkoch, Prešove, Ružomberku, Senici, Spišskej Novej Vsi a v Trenčíne.

V zahraničí môžete navštíviť aj naše pobočky v Maďarských mestách: Budapešť, Nyíregyháza a Sopron. V Poľských mestách: Bogdaniecz, Ciechanów, Glogów, Gniezno, Kołobrzeg, Koszalin, Ostrów, Pabianice, Sieradz, Śrem, Wałbrzych, Września, Zielona Góra.


Okrem exportu a predaja sortimentu na vlastných pobočkách dodávame produkty tiež rade veľkoobchodných predajcov, akými sú napríklad Hornbach, NAY a TPD. Sústredíme sa aj na predaj prostredníctvom rozsiahlej distribučnej siete špecializovaných maloobchodov a záhradných centier. Celkom dodávame tovar do viac ako 1000 obchodných miest po celej Českej republike a viac ako 500 obchodných miest na Slovensku.

Servisné zázemie

Je samozrejme našou povinnosťou zaistiť odborný servis a spoľahlivú dodávku náhradných dielov. Vďaka viac ako 120 autorizovaným servisným organizáciám sme schopní dodať náhradné diely a vykonať profesionálny servis stroja vo všetkých štátoch, kde pôsobíme. Samozrejmosťou sú potom servisné služby na všetkých našich pobočkách.