Zobraziť kategórie

Chránime prírodu

Spoločnosť HECHT MOTORS s.r.o. venuje veľkú pozornosť ochrane prírody. Neustále rozširujeme ponuku produktov, ktoré sú napájané z akumulátorov. Sú tiché, neprodukujú žiadne emisie, teda sú k prírode maximálne ohľaduplné.

Medzi také patria napríklad elektrické štvorkolky HECHT, ktoré sú určené nielen pre zábavu, ale aj pre prácu v záhrade a modely s homologizáciou môžu byť prevádzkované aj na pozemných komunikáciách.

Zabudnúť nesmieme ani na elektrické skútre, ktoré okrem prírody šetria aj vašu peňaženku, pretože náklady spojené s nabíjaním sú niekoľkonásobne nižšie než prevádzka spaľovacieho motora.

Sme si vedomí toho, že ekologická likvidácia starého nefunkčného akumulátora je zložitá. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sme medzi prvými prišli na trh s ucelenými akumulátorovými radami, v rámci ktorých je možné napájať niekoľko typov záhradnej techniky a náradia jedným typom akumulátora. V praxi si zákazník vystačí s jedným alebo dvomi akumulátormi pre napájanie celej rady produktov. Tým, že si nemusí zaobstarávať ku každému stroju samostatný akumulátor, ušetrí nielen peniaze, po uplynutí životnosti akumulátora je rovnako menej zaťažovaná príroda pri ekologickej likvidácii podstatne menšieho počtu akumulátorov.