Zobraziť kategórie

Náhradné diely

Pracovník náhradných dielov HECHT vybavujúci objednávku

HECHT je váš spoľahlivý partner, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete na údržbu, opravu alebo vylepšenie vašej záhradnej techniky a náradia do dielne či na záhradu.

Ako objednať náhradný diel HECHT?

1. Vyhľadajte

Nájdite si požadovaný diel v rozkresoch strojov a poznačte si jeho kód. Ak je k dispozícii viac súborov s rovnakým modelovým označením, riaďte sa rokom výroby, ktorý nájdete na výrobnom štítku vášho stroja.

2. Objednajte

Objednávku náhradných dielov pošlite na mailovú adresu: diely@hecht.sk
Nezabudnite uviesť adresu dodania a kontaktné telefónne číslo. 

3. Doručenie

Naše oddelenie náhradných dielov začne ihneď na objednávke pracovať, aby ste mali náhradné diely pre váš stroj doma čo najrýchlejšie. Objednanie náhradného dielu nebolo nikdy jednoduchšie.

Ako si jednoducho nájsť správnu súčiastku?

Naša webová stránka je navrhnutá tak, aby ste rýchlo našli presne náhradný diel, ktorý potrebujete. Pre rýchle vyhľadanie použite vyhľadávacie pole formulára. Zadajte typ výrobku napr. HECHT 5484 SX. (Ak sa vám nepodarí požadovaný produkt nájsť, je možné, že ste zadali jeho označenie nesprávne. V takom prípade skúste produkt dohľadať ručne v zložkách pod vyhľadávacím formulárom. 

Vieme, aké je dôležité mať vašu záhradnú techniku v prevádzke, preto sa snažíme, aby sme vám diely doručili čo najrýchlejšie. Naše logistické oddelenie pracuje efektívne, aby sme vám zabezpečili rýchle a spoľahlivé doručenie

Ak potrebujete akékoľvek poradenstvo pri výbere správneho dielu, naši odborníci sú tu, aby vám pomohli:

avatar pracovníka náhradných dielov Centrum náhradných dielov
Po - Št 8:00 - 17:00, Pia 8:00 - 16:00

ikona telefónu  +421 46 542 03 20 linka 5
  diely@hecht.sk

 

Vyhľadanie rozkresu náhradných dielov

Katalóg náhradných dielov HECHT

Tu sa nachádza zoznam náhradných dielov podľa kategórie a podľa typového označenia. Napríklad KOSAČKY/HECHT543SW, kde sa vám zobrazí prehľadný obrázok stroja s označením daného dielu a jeho čísla.

Upozornenie

Na produktoch HECHT môžu byť v priebehu výroby jednotlivých sérií vykonávané technické zmeny, ktoré zohľadňujú napríklad nové bezpečnostné smernice, nové technológie pri konštrukcii a výrobe a pod. V rámci jednotlivých sérií jedného produktu preto nemusí byť vždy zaručená vzájomná kompatibilita náhradných dielov. Pri objednaní dielu k danému produktu sa preto orientujte dátumom výroby, ktorý je uvedený na štítku na produkte (nemusí sa zhodovať s dátumom nákupu!). Pre vyhľadanie daného dielu použite súbor PDF, u ktorého je uvedený rok zhodujúci sa s rokom výroby na štítku konkrétneho stroja. V opačnom prípade spoločnosť HECHT nemôže niesť zodpovednosť za objednanie nesprávneho dielu.