Elektrické

Elektrické kosačky sú vhodné pre kosenie menších a stredne veľkých plôch. Vďaka elektrickému pohonu a malému počtu pohyblivých súčiastok majú tieto kosačky veľmi tichú a ekologickú prevádzku a vyžadujú naprosto minimálnu údržbu. Vlastnosti ako EDGE CUTTING, centrálne nastavenie výšky kosenia či polohovateľné rukoväte sú samozrejmosťou u drvivej väčšiny kosačiek v našej ponuke. Ďalšími výhodami u všetkých našich strojov s elektrickým pohonom je kvalitný skelet s nízkou hmotnosťou a vďaka tomu je zaistená jednoduchá manipulácia. Vďaka elektrickému motoru a minimálnej potrebe údržby majú elektrické kosačky tiež veľmi priaznivé obstarávacie náklady. Myslené je samozrejme tiež na bezpečnosť, preto je na kosačkách integrovaný bezpečnostný spínač a tiež odľahčovač pnutia kábla. Vďaka týmto vlastnostiam môžu elektrické kosačky veľmi jednoducho ovládať i ženy.


Samozrejme i tu máte možnosť výberu elektrických kosačiek s pojazdom a bez pojazdu.

Potrebujete poradiť pri výbere kosačky? Neviete aká je vhodná práve pre Vaše použitie? Prečítajte si dokument Ako vyberať záhradnú kosačku.Zoradiť
11 položiek
11 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem