HECHT 56150 - akumulátorová štvorkolka

Akumulátorová štvorkolka s kovovým rámom. Kolesá s pneu, rýchlosť až 40 km/h. Aku 60V / 20 Ah. Motor 1200 W.
Naše cena s DPH:
1 299,00 €
Naše cena bez DPH:
1 082,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT56150
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 60 V 1200 W Elektromotor
hmotnosť (kg) 120
výška (cm) 96
šírka (cm) 102
maximálne zaťaženie (kg) 120
dĺžka (cm) 145
akumulátor 60 V 20 Ah

Popis tovaru

Z dôvodu nutnosti odborného zostavenia a nastavenia vrátane odbornej inštruktáže, je možné tento produkt vyzdvihnúť len v našich značkových predajniach HECHT – špecialista na záhradu.

Výhody • kvalitná a dizajnovo veľmi dobre spracovaná ATV športového vzhľadu v matnej maskáčovej farbe

 • silný a výkonný elektromotor pripojený priamo na pohonnú nápravu, nie je tu reťaz ani kardanová hriadeľ, minimálna údržba

 • diferenciál s uzávierkou

 • 5 batérií 12 V sú zárukou dlhého dojazdu až 60 km (podľa zaťaženia a terénu)

 • štvorkolka je automatická, radi sa len vpred alebo vzad

 • veľké kolesá, moderný veľký LED displej s informáciou o rýchlosti, stave nabitia s možnosťou nastavenia farby displeja, modelový rok 2018

 • LED odbočovacie svetlá s prerušovačom

 • viacstupňové nastavenie tuhosti tlmičov

 • aretácia brzdy pre stav zabrzdené

 • kvalitné terénne pneumatiky

 • 2“ závesné zariadenie, pre pripojenie prívesného vozíka

 • vďaka tichému a ekologickému elektromotoru, môžete na štvorkolke jazdiť takmer kdekoľvek napr. ísť s deťmi na prechádzku do parku, kam s benzínovou štvorkolkou nemôžete

 • ŠPZ značka a obľúbená vlajka Hecht odlíši Vašu ATV od ostatných


HECHT 56150 je akumulátorová štvorkolka určená pre voľnočasové aktivity vo farbe zelenej kamufláže. O pohon sa stará výkonný 1200 W elektromotor , ktorý je napájaný z akumulátora s napätím 60 V s kapacitou 20 Ah. Vďaka tomu dosahuje štvorkolka rýchlosť až 40 km/h. Doba nabíjania je cca 8 - 10 hodín, na jediné nabitie štvorkolka prejde až 60 km. Rýchlosť a dojazd je samozrejme ovplyvnený hmotnosťou vodiča a terénom. Pri tom stroj uvezie až 120 kg .

Štvorkolka je vybavená prednými bubnovými brzdy a zadnými kvapalinovými, kotúčovými brzdami . Obe páčky bŕzd je možné zablokovať v stlačenej polohe, čo je užitočné napríklad pre parkovanie vo svahu, alebo pri preprave. Motor je osadený na zadnej odpruženej náprave, prevod z motora na os je pomocou uzavretej prevodovej skrine. Predné kolesá sú na samostatne odpružených závesných ramenách. Kolesá sú osadené veľkými pneumatikami s hrubým dezénom zaisťujúcim dokonalú trakciu aj v teréne. Na riadidlách je upevnený digitálny tachometer, pod riadidlami v miestach, kde normálne býva palivová nádrž, je indikátor stavu nabitia akumulátora. Stroj je doplnený predným a zadným nosičom.


Vo výbave nechýbajú ani predné a zadné LED svetlá a LED smerovky alebo klaksón. LED osvetlenie vďaka svojej minimálnej spotrebe šetrí energiu spotrebovanú z akumulátora, preto prakticky nijako neovplyvní dojazd na jedno nabitie. Dravým vzhľadom i akceleráciou sa stroj približuje "dospelým" štvorkolkám so spaľovacím motorom. Zásadnou výhodou je však úplne tichá prevádzka bez emisií. Prevádzkovať teda možno aj v miestach, kde by hluk, alebo zápach splodín mohol okoliu obťažovať, nie je však určený pre prevádzku na pozemných komunikáciách.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem