HECHT 003609 - kartušová filtrácia

Kartušová filtrácia k bazénom, priemer hadice 32 mm.
Naše cena s DPH:
21,99 €
Naše cena bez DPH:
18,33 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT003609
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru


  • veľmi kvalitná kartušová filtrácia ideálna k menším bazénom
  • filtrácia bazénu slúži k zachyteniu hrubých nečistôt obsiahnutých vo vode, ktoré sa pri cirkulácii vody zachytia na papierovom filtri
  • filtrácia je určená pre pripojenie k hadiciam s priemerom 32 mm
  • súčasťou balenia je dvojica hadíc a jedného filtra
  • pre správnu funkciu a perfektné zachytenie nečistôt, odporúčame filtre pravidelne čistiť a meniť
  • k filtrácii je možné dokúpiť náhradné filtre 029587


Kartušová filtrácia vhodná k menším bazénom. Prietok filtrácie je 1,2 m3 za hodinu. Vzhľadom k tomu, že je doporučované, aby filtračná jednotka prefiltrovala celý objem bazénu minimálne raz za 6 až 8 hodín, je táto filtrácia vhoné pre bazény s objemom do 7000 l. Ideálna je tak napríklad k bazénu HECHT 3609 BLUESEA.Filtrácia je určená pre pripojenie k hadiciam s priemerom 32 mm, dodávaná je vrátane jedného filtra.


Pre správnu funkciu je nutné filtračnú vložku niekolkokrát týždenne prepláchnuť tlakom vody napríklad zo záhradnej hadice. Pre dosiahnutie efektívneho čistenia a zachovanie správneho prietoku vody filtráciou, odporúčame podľa zaťaženia bazéna v prípade nutnosti vložku niekoľkokrát za sezónu vymeniť.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem