Kosačky

Kosíte často trávu na veľkých plochách, alebo len občas na menšom pozemku? U nás nájdete kosačku vhodnú pre každý pozemok a pre každého užívateľa! Už od roku 2004 Vám dodávame kvalitné kosačky, ktoré môžeme vďaka Vašim podnetom a priamej spolupráci s výrobcami prispôsobiť aktuálnym potrebám zákazníkov a zároveň u nich zaistiť prvotriednu kvalitu. Naše kosačky sú zostavené z kvalitných dielov a sú navrhnuté tak, aby kosenie s nimi bolo čo najviac praktické a ušetrilo Vám čas– preto boli vybavené ergonomickým tvarovaním, centrálnym nastavením výšky, možnosťou nastavenia výšky rukoväte, mulčovaním, úchytmi pre jednoduché prenášanie, štýlovými kolieskami s guličkovými ložiskamiči bezproblémovým rýchlym štartovaním. Vďaka špeciálnemu tvarovaniu skeletu EDGE CUTTING je naviac kosenie trávy pozdĺž plotov a múrikov hračkou! Naše kosačky sú vďaka nízkej hmotnosti a ovládateľnosti vhodné prakticky pre každého. Ponúkame elektrické kosačky a kosačky benzínové s kvalitnými a osvedčenými motormi Hecht, či motory veľkých zahraničných firiem ako sú Briggs & Stratton a Honda, poskytnú dostatočný výkon pre pokosenie veľkých plôch i s vysokou či prerastenou trávou. U všetkých ponúkaných kosačiek sa môžete v neposlednej rade tiež spoľahnúť na kvalitný servis v rámci našej siete servisných centier.


Ponuka kosačiek je rozdelená na elektrické kosačky a benzínové kosačky s pojazdom i bez pojazdu, vhodné pre kosenie všetkých druhov trávnikov. Ponúkame tiež ručné vretenové kosačky, vhodné pre kosenie menších plôch a pre zachovanie perfektného vzhľadu trávnika.


Potrebujete poradiť pri výbere kosačky? Neviete aká je vhodná práve pre Vaše použitie? Prečítajte si dokument Ako vyberať záhradnú kosačku.Zoradiť
63 položiek
63 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem