Píly

Skvelo vybavené píly za rozumnú cenu – to sú reťazové píly a cirkulárky Hecht! U nás nájdete píly ako pre hobby použitie, tak píly stredné a polo-profi triedy. Vďaka širokej ponuke si iste vyberie každý.


V prípade benzínových modelov je pre občasné narezanie palivového dreva, či iné rezanie vykonávané niekoľkokrát do roka, vhodné použitie reťazovej píly s obsahom motora do 45 cm3. Píly „farmárske“, či inak „polo-profi“ triedy s obsahom nad 45 cm3, sú potom vhodné pre častejšie použitie a bez problémov si poradia s prerezávaním vetiev či častejším rezaním väčšieho množstva dreva.


Rovnako ako píly „hobby“ triedy môžu poslúžiť aj elektrické reťazové píly, ktoré vďaka absencii zložitého motora nevyžadujú zložitejšiu starostlivosť a údržbu.

V ponuke máme tiež píly kolískové/cirkulárky, ktoré sú vhodné pre rezanie väčších polien. Ich použitie je jednoduché a bezpečné.Zoradiť
43 položiek
43 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem