Krovinorezy

Krovinorezy, či inak nazývané motorové kosy, sú v dnešnej dobe pomerne žiadanými strojmi, ktoré môžu plniť množstvo úloh. Spolu s rotačnými či vretenovými kosačkami tvoria dokonalú výbavu pre údržbu záhrady. Sú vhodné ako ku klasickému koseniu rovných trávnatých plôch, tak ku koseniu plôch s ťažko prístupným terénom a vysokým porastom, pričom umožňujú tiež likvidáciu menších náletových drevín. Pomôžu teda napríklad pri kosení prudkých svahov, priekop, okolo stromov a múrikov či podobných miest. Ďalšou výhodou krovinorezov je okrem ich širokých možností použitia tiež nízka hmotnosť a možnosť nasadenia kotúča či oceľového noža miesto strunovej hlavy. Všetky naše krovinorezy sú zhotovené z kvalitných materiálov a sú vybavené osvedčenými motormi. Variabilita nastavenia krovinorezu umožní prospôsobiť stroj potrebám každého.


Naša ponuka je ďalej rozdelená na krovinorezy motorové a krovinorezy elektrické. Vyberať môžete podľa plánovaného využitia medzi strojmi s deliteľnou hriadeľou i bez. Stroje s deliteľnou hriadeľou sú vhodné, pokiaľ bude krovinorez často prevážaný – zabere tak menej priestoru. Ďalej ponúkame tiež široký sortiment príslušenstva ku krovinorezom, ako sú struny, strunové hlavy, kotúče, ramenné popruhy a ďalšie.Zoradiť
16 položiek
16 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem