Zobraziť kategórie

Robotická kosačka - HECHT 5601

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Napätie 28 V. Kapacita akumulátora 2,5 Ah. Doba práce na jedno nabitie je cca 60 min., čo by malo stačiť na pokosenie plochy cca 800 m2. Max. stúpanie 35% (20°). Bluetooth aplikácia. Celý popis ▼

DOPREDAJ / POSLEDNÉ KUSY

Cena s DPH 499.00 €

Cena bez DPH 415.83 €

Skladom v predajniach

Možnosti dodania

+ -
Homecredit
Kúpiť na splátky

Vyberte si variant, ktorý vám vyhovuje
Napr. 49.90 € + 10 ⨯ 49.90 €

Spočítať

Strážiť dostupnosť Strážiť cenu Porovnať tovar

Výrobca: Hecht  |  Kód tovaru: HECHT5601  |  Záruka: 24 mesiacov

Obrázok Robotická kosačka - HECHT 5601

Popis tovaru

Výhody

  • Dažďový senzor – kosačka automaticky odloží kosenie, pokiaľ prší
  • Automatické dobíjanie – pokiaľ kosačka zistí nízky stav energie v batérii, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice
  • PIN ochrana proti odcudzeniu – po odcudzení nikto kosačku bez znalosti PIN nespustí. Kosačka je tak pre zlodeja nepoužiteľná a tým sa znižuje riziko odcudzenia
  • Úplne bezpečná - nože sú celkom pod krytom, v prípade zdvihnutia alebo prevrátenia kosačky sa okamžite zastavia
  • Veľké tlačidlo okamžitého zastavenia

Pokiaľ chcete mať pri dome perfektne vyzerajúci trávnik, okrem iného to znamená aj jeho pravidelné kosenie. Únavná a stále sa opakujúca práca. Robotická kosačka HECHT 5601 to zvládne za vás, čím vám môže ušetriť aj niekoľko hodín práce týždenne. Stačí ju podľa návodu správne nastaviť, umiestniť dobíjaciu stanicu a vymedziť jej káblom priestor, v ktorom má pracovať. Samotná inštalácia nezaberie viac času, ako jedno pokosenie trávnika bežnou kosačkou a tým vaša práca končí. Kosačka potom v nastavených časoch pravidelne vyráža starať sa o trávnik. Akonáhle systém kosačky zistí, že energia v akumulátore nebezpečne poklesla, kosačka sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Po dobití pokračuje v práci.

Vybavená je dažďovým senzorom, dokáže teda prácu prerušiť a odložiť, ak prší. Vďaka tomu, že kosačka môže kosiť prakticky denne, trávnik neutrpí šoky z nárazového kosenia a lepšie prospieva. Drobné kúsky stebiel, ktoré kosačka odsekáva potom fungujú ako mulč, slúžia ako hnojivo. Zároveň tak nevzniká z kosenia žiadny odpad.

Proti odcudzeniu je kosačka chránená PIN kódom. Bez jeho znalosti sa kosačka nedá spustiť, preto je pre zlodeja kosačka nepoužiteľná. Pod kosačkou rotuje hlava s trojicou nožov, ktoré by po zdvihnutí kosačky alebo jej prevrátení mohli byť nebezpečné. Preto je stroj vybavený senzormi, ktoré zabezpečia, že sa nože pri zdvihnutí kosačky okamžite zastavia. Pre ďalšie nepredvídané situácie je kosačka na vrchnom kryte vybavená veľkým tlačidlom, ktorým ju možno kedykoľvek okamžite zastaviť. Nabíjací cyklus trvá 100 minút, potom môže kosačka pracovať približne 80 minút. Výšku kosenia je možné nastaviť od 20 do 60 mm. Kosačka si poradí zo svahmi do stúpania 45%, čo zodpovedá 25°.

Maximálna odporúčaná plocha kosenia je potom 800 m2. Kosačka vyráža kosiť v naprogramovaných intervaloch, ktoré si užívateľ môže nastaviť tak, aby ho kosačka na záhrade nerušila.

Súčasťou dodávky kosačky je nabíjacia základňa, nabíjací zdroj, akumulátor, 160 m káblu pre vymedzenie plochy kosenia a zaisťovacie kolíky pre ukotvenie základne. 

Čítať viac

Parametre

Odporúčaná plocha kosenia do 800 m²
Typ pohonu Akumulátorový
Pracovný záber 18 cm
Otáčky pracovného nástroja 3200 ot./min.
Prevedenie skeletu Plast
Výška zdvihu max 60 mm
Výška zdvihu min 20 mm
Centrálne nastavenie výšky áno
Mulčovanie áno
Akumulátor - napätie 28 V
Akumulátor - kapacita 2.5 Ah
Akumulátor - typ Li-Ion
Maximálne stúpanie 20 °
Približná doba nabíjania 100 min
Doba prevádzky na nabitie 60 min
Hmotnosť 10.4 kg
Čítať viac


Súvisiaci tovar 4

Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5605

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Li - ion akumulátor, napätie 20 V. Kapacita akumulátora 2 Ah. Odporúčaná plocha kosenia do 500 m2. Bluetooth aplikácia Android, iOS.

399.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom v predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5615

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Li - ion akumulátor, napätie 20 V. Kapacita akumulátora 5 Ah. Odporúčaná plocha kosenia do 1500 m2. Bluetooth aplikácia Android, iOS.

599.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom v predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5608

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Li - ion akumulátor, napätie 20 V. Kapacita akumulátora 2,5 Ah. Odporúčaná plocha kosenia do 800 m2. Bluetooth aplikácia Android, iOS.

419.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom v predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5612

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Li - ion akumulátor, napätie 20 V. Kapacita akumulátora 5 Ah. Odporúčaná plocha kosenia do 1200 m2. Bluetooth aplikácia Android, iOS.

549.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom v predajniach Doprava zadarmo