Motorové

Bezpečnostná reťazová brzda, pevná zubová opierka a automatické olejové čerpadlo je už štandardom, vybrané modely reťazových píl sú však naviac vybavené lištou a reťazou americkej značky Oregon, ktorá je svetovou jednotkou na trhu rezacích systémov. Benzínové reťazové píly HECHT (okrem jednoručnej píly) sú stroje farmárskej triedy, avšak s prvkami profesionálnej konštrukcie, ako napríklad kovový blok motora, antivibračný systém s gumovými silentblokmi, pevná ľahká duralová rukoväť ľavej ruky alebo kovové olejové čerpadlo s dlhou životnosťou a možnosťou regulácie mazania reťaze. Naviac môžu byť podľa typu vybavené ešte značkovým karburátorom Walbro, primerom pre jednoduchý štart, dekompresným ventilom alebo plastovým boxom na jednoduché prenášanie. Samozrejmosťou u ponúkaných benzínových píl je tiež skvelé vyváženie z kvalitných plastových a kovovoých častí, ktoré znižujú únavu pri práci.


Náš sortiment okrem toho obsahuje i ucelenú radu príslušenstva k elektrickým reťazovým pílam (pílové reťaze, brúsky reťazí, stojany na rezanie, mazacie oleje, obaly na píly) a ochranných pomôcok, ako sú protiporezové odevy alebo ochranné štíty.


Zoradiť
14 položiek
14 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem