Zobraziť kategórie

Otvorili sme pre vás 5. predajňu HECHT - v Trenčíne

22. 06. 2024

Stále rozširujeme našu predajnú sieť, aby ste to k nám mali čo najbližšie. V sobotu 22. júna sme pre vás otvorili novú značkovú predajňu HECHT v Trenčíne, ktorá je už 5. na Slovensku. Nájdete ju na adrese Gen. M. R. Štefánika 6840.

Na čo všetko sa môžete tešiť? Nová predajňa sa vám otvorí každý deň od 8 do 20 hodiny vrátane víkendov, ako je u značkových predajní HECHT - špecialista na záhradu zvykom. Nakúpiť u nás teda môžete takmer kedykoľvek, v pokoji a pohode, napríklad večer po práci či cez víkendy, a vybrať si bez náhlenia, čo presne potrebujete. K dispozícii vám sú, rovnako ako na ďalších značkových predajniach Hecht, profesionálne vyškolení predajný špecialisti. Ochotne vám poradia, vybraný stroj vám predvedú, zostavia alebo vám ho pomôžu naložiť do auta.

Ak budete mať záujem, môžete si zriadiť bezplatne VIP zákaznícku kartu Hecht, vďaka ktorej využijete výhodný VIP Bonusový program HECHT. Na značkových predajniach HECHT - špecialista na záhradu máte navyše možnosť predĺženej záruky až o tri roky.

 

Tešíme sa na vás.

Pevne veríme, že s našimi službami budete spokojní.

 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.