Zobraziť kategórie

Claber 90200 - colibri štartovacia sada

Colibri štartovacia sada Celý popis

Cena s DPH 86.99 €

Cena bez DPH 72.49 €

Skladom v eshope

+ -

Porovnať tovar

Výrobca: Claber
Kód tovaru: 90200COLIBRI
Záruka: 24 mesiacov

Colibri štartovacia sada Claber 90200 - colibri štartovacia sada

Popis tovaru

Štartovacia sada podzemného zavlažovacieho systému vhodná pre malé záhrady a terasy do 50 m2. Systém Claber Colibri tak prináša všetky výhody podzemného zavlažovania, ako je pohodlie, úspora vody, kvalitná závlaha a tým aj prosperujúci trávnik a ostatné rastliny do menších pozemkov, záhradiek vrátane zatrávnených strešných terás a pod.. Systém obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu závlahového systému pre Vaše trávniky. S podrobným návodom bez kopania zvládne inštaláciu každý, celý systém je inštalovaný maximálne do necelých cca 20 cm hĺbky. Pre inštaláciu stačí len vytvoriť úzku drážku pomocou rýľu, poškodenie existujúcej trávnatej plochy je vďaka tomu minimálne. Postrekovače sú ukryté pod úrovňou povrchu, automaticky sa vysúvajú len počas zavlažovania tlakom vody, nie je teda nutná žiadna elektroinštalácia. Systém je možné pripojiť priamo k vodovodnému kohútiku. Sada obsahuje 1 ks výsuvného postrekovača 360 ??°, 4 ks výsuvného postrekovača 180 °, 1 ks drenážneho ventilu, 25 m rozvodovej hadice a ďalších 37 ks potrebného inštalačného materiálu pre zapojenie celého systému. Pre kompletnú automatizáciu tohto systému je možné dokúpiť z našej ponuky niektorú z programovateľných jednotiek nadzemnej závlahy, ktoré idú veľmi jednoducho inštalovať priamo na vodovodný kohútik. Jednotky Dual a Tempo je možné ďalej rozšíriť o dažďový senzor, ktorý automaticky pozastaví alebo odstaví časovač v prípade dažďa. Systém je samozrejme možné ovládať aj pomocou vhodného selenoidného ventilu v spojení s riadiacou jednotkou podzemných závlahových systémov. Riadiaca jednotka ani selenoidný ventil nie je súčasťou štartovacej sady Colibri. Čítať viac


Súvisiaci tovar 4

1/2" hlavná hadica rozvodu - 25 m

Claber 90365 - 1/2" hlavná hadica pre nadzemný rozvod - 25m

Claber Main tube - 1/2" hlavná hadica rozvodu - 25 m. Vhodné pre nadzemné zavlažovanie. Odolná proti usadzovaniu rias, proti UV žiareniu a nízkym teplotám.

16.49 € s DPH
Skladom v eshope
1/2" hlavná hadica rozvodu - 50 m

Claber 90366 - 1/2" hlavná hadica pre nadzemný rozvod - 50m

Claber Main tube - 1/2" hlavná hadica rozvodu - 50 m. Vhodné pre nadzemné zavlažovanie. Odolná proti usadzovaniu rias, proti UV žiareniu a nízkym teplotám.

29.99 € s DPH
Skladom v eshope
Obrázok

Claber 90370 - 1/4" hlavná hadica pre nadzemný rozvod - 20m

Claber Feeding tube - 1/4" prívodná hadica - 20 m. Vhodné pre nadzemné zavlažovanie. Odolná proti usadzovaniu rias, proti UV žiareniu a nízkym teplotám.

9.39 € s DPH
1/4" prívodná hadica hlavného rozvodu - 5 m

Claber 90371 - 1/4" hlavná hadica pre nadzemný rozvod - 5m

Claber Feeding tube - 1/4" prívodná hadica hlavného rozvodu - 5 m. Vhodné pre nadzemné zavlažovanie. Odolná proti usadzovaniu rias, proti UV žiareniu a nízkym teplotám.

4.19 € s DPH