Záhrada ako miesto pre detské šantenie

03. 08. 2021

Záhrada ako miesto pre detské šantenie

Zaobstarajte svojim malým deťom senzačný Mercedes, Audi, Jeep, Ford alebo napríklad policajnú motorku. Alebo parádnu štvorkolku! Pochopiteľne nejde o skutočné modely áut, ktoré by brázdili cesty... Ide o atraktívne detské aku autíčka, s ktorými sa vaše deti ako vodiči na záhrade skvelo vyšantia. Záhrada sa tak pre nich stane miestom pre dobrodružné cestovanie alebo sa premení na závodnú dráhu.

Nemusíte sa pritom o svoje deti báť - aku autíčka a motorky sú napájané bezpečným napätím a ich rýchlosť je primeraná veku menších detí (máme aku autíčka pre deti od 3 rokov). Samozrejme by ste však mali zabezpečiť, aby vaše dieťa nejazdilo na záhrade z prudkých svahov, zo schodov, aby nevošlo do zapusteného bazéna či aby otvorenou bránou neušlo zo záhrady úplne von...

Detské aku autíčka HECHT sú v závislosti na type a modeli vybavené aj autorádiom, bezpečnostnými pásmi, svetelnými a zvukovými efektami či MP3 prehrávačom. Aku autíčka môžu byť vybavené tiež diaľkovým ovládačom. Ten umožňuje dospelému ovládať autíčko na diaľku, a to napríklad v prípade, že za volantom autíčka je malé dieťa, ktoré sa zatiaľ len učí autíčko ovládať.

Niektoré akumulátorové autíčka sú originálne licencované renomovanými výrobcami skutočných automobilov a motocyklov. Napríklad Mercedes Benz XMX606 v prevedení Red alebo Black. Ten je určený deťom vo veku 3 až 8 rokov. Poháňajú ho 4 samostatné elektromotory a jeho rozmery sú 140 cm (dĺžka), 77 cm (šírka) a 65 cm (výška). Vybavený je 12 V batériou s kapacitou 10 Ah. Tento Mercedes dosahuje rýchlosť 2 až 8 km/h.

 


Páčil sa vám článok? Nechajte si zasielať ďalšie články a novinky na e-mail, aby vám nič neuniklo!

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.
Mohlo by Vás tiež zaujímať