Doprajte si v horúčave osviežujúci vzduch!

18. 06. 2021

Doprajte si v horúčave osviežujúci vzduch!

Súčasné parné a dusné dni, kedy pečúce slnko zapadá až neskoro večer sa môžu stať neznesiteľnými. A to ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke. V rozpálených miestach navyše teplota ani v noci moc neklesne. A to je ešte celé tropické leto pred nami...

Tepla a dusna, či už to je doma, v kancelárii alebo na chalupe sa pritom môžeme veľmi ľahko zbaviť! Stačí si zaobstarať mobilnú klimatizáciu. Horúce letné mesiace tiež spríjemní ochladzovač vzduchu alebo účinný ventilátor. Všetky tieto zariadenia účinkujú okamžite a k vašej úplnej spokojnosti.

Mobilná klimatizácia je najúčinnejšia. Odvádza totiž teplo von z miestnosti. Napríklad mobilná klimatizácia HECHT 3907 vyniká skvelým pomerom vysokej výkonnosti, nízkej hlučnosti a nízkej energetickej náročnosti. Má 3 voliteľné funkcie: chladenie, odvlhčovanie a ventiláciu.

Ochladzovače vzduchu fungujú na jednoduchom princípe odparovania. V spodnej časti je umiestnená nádoba na vodu. Voda je z nej čerpaná do chladiaceho systému, kde sa ochladzuje a zároveň zvlhčuje vzduch, ktorý ochladzovačom prúdi. Napríklad vysoko kvalitný elektrický ochladzovač vzduchu HECHT 3810 s príkonom 110 W vás určite zaujme moderným, veľmi neobvyklým dizajnom a jedinečným konštrukčným bezlopatkovým systémom. Tento ochladzovač pôsobí dojmom, ako by vzduch sám prúdil veľkým otvorom bez akéhokoľvek pohonu. Z klasických ochladzovačov odporúčame elektrický ochladzovač vzduchu HECHT 3809 vybavený diaľkovým ovládaním.

Vzduch v horúčave dokážu účinne spríjemniť aj elektrické ventilátory. Napríklad moderný stĺpový elektrický ventilátor HECHT 3736 je výkonný, tichý a je vybavený diaľkovým ovládaním a ionizátorom vzduchu. Ionizovaný vzduch je veľmi príjemný, pripomína chladný a krásne vyčistený vzduch ako napr. po búrke. Ionizácia vzduchu dokonca pôsobí aj proti niektorým chorobám, ako napríklad niektoré alergie či astma.

Autor: HP


Páčil sa vám článok? Nechajte si zasielať ďalšie články a novinky na e-mail, aby vám nič neuniklo!

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.
Mohlo by Vás tiež zaujímať