Zobraziť kategórie

Václav Noid Bárta sa stal ambasádorom značky Hecht

22. 06. 2024

"Kutil Wenciš" tak sa sám označuje muzikant Václav Noid Bárta, ktorý v sebe objavil nadanie a nadšenie pre kutilstvo. Teraz sa stal ambasádorom produktov a značky Hecht.

Keď Václav Noid Bárta nemohol kvôli koronavírusu hrať pred divákmi, našiel si v domácej izolácii náhradný program. „Behom pandémie som sa dal na kutilstvo, takže som totálne prekopal celú záhradu a celý barák. Som kutil Wenciš," smeje sa muzikant, ktorý je snáď stále dobre naladený.

Behom karantény tak spevák nesedel doma so založenými rukami, ale pustil sa do práce. Zvelebil tak nielen interiér domu, ale tiež záhradu, kde vytvoril posedenie pre rodičov a ihrisko pre deti. Svoje kutilské počiny zaznamenával na sociálnych sieťach.

Netrvalo tak dlho a jeho talent objavila spoločnosť Hecht, s ktorou spojil svoje sily a stal sa jej ambasádorom. "Sme zo spolupráce s Vaškom nadšení, je to presne taký kutil, ktorému nechýba zapálenie pre vec, každý počin dotiahne do konca. Je tak skvelou inšpiráciou pre našich zákazníkov. Chystáme preto spoločne ďalšie online videá a rôzne návody, v ktorých ukážeme a poradíme ľuďom, nielen ako si uľahčiť prácu okolo domu. Chystáme aj ďalšie spoločné projekty, ktoré budú určite stáť za to," uzatvára Jan Libánský, špecialista marketingu spoločnosti Hecht Motors.

 

Prejsť na stránku

KUTIL WENCIŠ

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.