Zobraziť kategórie

Túžite po Babette?

22. 06. 2024

Legendárna Babetta - motorový moped, ktorý mnohí poznajú zo svojej mladosti. V tejto dobe bola natoľko obľúbená, že sa stala nedostatkovým, tzv. podpultovým tovarom, na ktoré sa robili poradovníky. Stala sa obľúbeným dopravným prostriedkom poštárov a zahrala si aj v mnohých českých filmoch. 

Legendárna Babetta sa už asi nevráti. Teraz však máte možnosť zakúpiť si HECHT BETIS. Jedná sa o plne elektrický moped homologizovaný na prevádzku na cestných komunikáciách.

POZOR!!!

Vyvarujte sa nákupu nehomologizovaných napodobenín - pri použití takéhoto vozidla vám hrozí strata vodičského oprávnenia alebo značné pokuty. HECHT BETIS je vybavený klasickým EČV a môžete ho riadiť od 15 rokov. Výkonný elektrický motor s výkonom 800 W poskytuje dostačujúci výkon pre dynamickú jazdu a na jedno nabitie prejde až 40 km. Ak by výkon motora alebo kapacita akumulátoru nedostačovali, je možné dojazd zvýšiť pomocou šliapania do pedálov podobne ako na elektrobicykli.

HECHT BETIS je ponúkaný v troch farebných variantoch - červená, zelená a strieborná a môžete si ho predobjednať v našom eshope alebo v sieti našich predajní HECHT - špecialista na záhradu. 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.