Zobraziť kategórie

Túžite po Babette?

17. 05. 2022

Legendárna Babetta - motorový moped, ktorý mnohí poznajú z čias mladosti. V tej dobe bola natoľko obľúbená, že sa stala nedostatkovým tovarom, na ktorý sa robili poradovníky. Stala sa obľúbeným dopravným prostriedkom poštárov a zahrala si tiež v množstve českých filmov.

Legendárna Babetta sa už asi nevráti. Teraz však máte možnosť vlastniť HECHT BETIS. Ide o plne elektrický moped homologizovaný pre prevádzku na pozemných komunikáciách.

POZOR!!!

Vyvarujte sa nákupu nehomologizovaných napodobenín - pri použití takéhoto vozidla vám hrozí strata vodičského poukazu alebo značné pokuty. HECHT BETIS je homologizovaný ako dvojmiestny, je vybavený klasickým EČV a môžete ho riadiť od 15 rokov. Výkonný elektrický motor s výkonom 800 W poskytuje dostatočný výkon pre dynamickú jazdu a to aj vo dvojici a na jedno nabitie prejde až 40 km. Ak by výkon motora alebo kapacita akumulátora neboli dostačujúce, je možné dojazd zvýšiť pomocou šliapania do pedálov podobne ako na elektrobicykli.

HECHT BETIS ponúkame v troch farebných variantoch - červená, zelená a strieborná a už teraz si ho môžete predobjednať v našom eshope alebo sieti predajní HECHT - špecialista na záhradu.

Stavte na BETIS!

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.