Zobraziť kategórie

Súťaž programu AUTOSALON s ťahačom MERCEDES-BENZ pokračuje. Prvou cenou je štvorkolka HECHT.

21. 07. 2024

Veľká súťaž programu AUTOSALON o štvorkolku HECHT pokračuje!

Súťaž naladíte počas niekoľkých nasledujúcich týždňoch na televíznom kanále Prima COOL od stredy 2. septembra o 20:15 hod. (Ako ste si už možno všimli, motorevue Autosalon budete môcť po novom sledovať v stredu, nie vo štvrtok, ako tomu bolo pred prázdninami.)

Prvou cenou celej súťaže je akumulátorová štvorkolka HECHT 59399, ktorá je okrem iného tiež produkčným vozom Experta Pepy, ktorý túto originálnu súťaž uvádza. S programami o automobilizme má Expert Pepa (Josef Vrtal) už skoro štvrťstoročné skúsenosti. A jeho svojský zmysel pre humor si skrátka užijete. 

Ak ste súboje ešte nevideli, radi pripomenieme, že v dvanástich dieloch súťaže bojuje o prvenstvo 24 dvojíc, ktoré predvedú svoje dovednosti v ťahači MERCEDES-BENZ Actros. Za zmienku stojí, že práve tento ťahač Mercedesu vyhral anketu Truck of the Year 2020. Všetky dvojice majú rozdelené kompetencie - jeden je vodič a druhý v roli manažéra. A kto sa súťaže môže zúčastniť? Podmienky boli jasne stanovené: Dosiahnutie veku 18 rokov, vodičský preukaz skupiny B a absencia vodičského preukazu na nákladné auto skupiny C. Záujem o súťaž bol veľký, o čom svedčí aj to, že 48 súťažiacich bolo vybraných z takmer dvoch tisíc uchádzačov.

1. cena súťaže, aku štvorkolka HECHT 59399, ponúka výkonný elektromotor a jazdu bez hluku a dymu. Je homologizovaná pre prevádzku na pozemných komunikáciach. 

Opäť sa na vás tešíme od stredy - 2. septembra v programe AUTOSALON. 

 

Späť na predchádzajúcu stránku

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.