Zobraziť kategórie

Štvorkolka HECHT je prvou cenou súťaže s ťahačom MERCEDES-BENZ

22. 06. 2024

Akumulátorová štvorkolka HECHT 59399 je nielen skvelé produkčné vozidlo experta Pepy z relácie Autosalon preverenej natáčaním v najrôznejších podmienkach, ale tiež prvou cenou súťaže s ťahačom MERCEDES-BENZ Actros. Tento nádherný nový model ťahača okrem iného vyhral anketu Truck of the Year 2020.

Do súťaže zručností sa prihlásilo celkom 1879 záujemcov a vo finále sa postupne v 12 dieloch relácie stretne 24 dvojíc. Podmienkou súťaže je dosiahnutie 18 rokov a vodičský preukaz skupiny B. Žiadny zo súťažnej dvojice naopak nesmie mať vodičák na nákladné auto, teda skupiny C.

Prvý diel tohto jedinečného súboja uvidíte vo štvrtok 18. júna od 20:15 na televíznom kanáli Prima COOL v relácii AUTOSALON.

Prvou cenou súťaže je akumulátorová štvorkolka Hecht 59399, ktorá je homologizovaná pre prevádzku na pozemných komunikáciach a má silný a výkonný elektromotor. Jej jednoznačnou výhodou je tichá prevádzka bez emisií.

Expert Pepa (Josef Vrtal), ktorý vás reláciou prevedie, robí relácie o autách viac než 20 rokov. Rád cestuje, testuje automobily na najrôznejšie spôsoby a má svoj nezameniteľný zmysel pre humor.

Motoristický magazín Autosalón sa venuje všetkým motorovým vozidlám a prezentuje trendy v ich výrobe. Stretnete sa tu s recenziami najnovších vozov, zaujímavými novinkami a tiež radami na údržbu vozidla.

Tešíme sa na vás - vo štvrtok 18. júna o 20:15 v relácii AUTOSALON!

Tu sa môžete pozrieť, ako bude presne súťaž prebiehať.

A ako ochutnávku k programu sme pre vás pripravili krátke video ...

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.