Zobraziť kategórie

Predstavujeme vám prémiové krmivá Prominent!

22. 06. 2024

Váš štvornohý miláčik si zaslúži len to najchutnejšie krmivo, ktoré navyše posilní jeho vitalitu. Preto vám ako čerstvú novinku ponúkame ucelenú radu prémiového krmiva pre psov a mačky PROMINENT. Krmivo je vyrábané výhradne v Českej republike. Kúpite ho exkluzívne v našej sieti predajní HECHT - špecialista na záhradu a na našom e-shope s doručením priamo k vám domov.

Receptúry krmiva PROMINENT boli dlho a starostlivo pripravované špičkovými odborníkmi na výživu, zdravie a dlhovekosť zvierat. Tieto receptúry plne rešpektujú potreby psov a mačiek a vychádzajú z nových trendov vo výžive. 

Krmivá PROMINENT - to je nielen vynikajúca chuť pre domácich miláčikov, ale aj skvelá voľba pre chovateľov, ktorí na trhu hľadajú krmivo s nižšou cenou a zároveň vysoko kvalitnými surovinami. Krmivo PROMINENT je kompletné, jeho prednosťou je kvalitné pestré zloženie a vyvážený obsah surovín.

Pre psov ponúkame 8 druhov krmiva, rozdelených podľa životného obdobia, potrieb a veľkosti psa. Máte tak na výber z krmív pre šteniatka, pre mladých psov, dospelých aj starších, pre psov malých, veľkých aj obrích plemien, pre psy s nadváhou, pre gravidné a dojčiace fenky...

Pre mačky máme na výber 5 druhov krmív, tiež rozdelených podľa veku a aktuálnych životných potrieb mačky. V ponuke je aj krmivo pre mačky gravidné, dojčiace, s nadváhou, kastrované, sterilizované...

Zo širokej palety krmiva PROMINENT si proste vyberie každý chovateľ.

... tak nech vášmu štvornohému miláčikovi CHUTÍ! 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.