Zobraziť kategórie

Nový katalóg Jar 2022

22. 06. 2024

Ako každý rok, tak aj teraz sme si pre vás pripravili katalóg HECHT - špecialista na záhradu, v ktorom nájdete okrem stálych produktov aj radu noviniek pre tohtoročnú sezónu.

Katalóg noviniek prináša naozaj veľa, v obmedzenom priestore článku sa pokúsime spomenúť aspoň niektoré z nich. Samotný katalóg si môžete zdarma objednať alebo ihneď stiahnuť na TEJTO STRÁNKE, alebo online prelistovať TU.

Medzi kosačkami sa tak objavila nová rada C, ktorá cieli najmä na zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný nástroj za rozumnú cenu a sú ochotní oželieť niektoré pokročilejšie náležitosti, ako sú veľké pojazdové kolesá, predné madlo určené na prenášanie, alebo napríklad kôš s kontrolnou klapkou a veľkým madlom. To však v žiadnom prípade neznamená, že by tejto rade kosačiek boli nejako orezané funkcie. HECHT 546 C je základným modelom v rade a je bez pojazdu. HECHT 546 SC je už vybavená aj pojazdom a HECHT 546 SCW navyše aj bočným vyhadzovaním.

 

Spomenúť musíme aj novú radu robotických kosačiek. V tej sú ponúkané hneď 4 modely a v závislosti na dodávanej výbave sa zvládnu starať o kosenie záhrady od 500 do 1500 m2. Už teraz môžeme prezradiť, že tieto kosačky sú prvým produktom z novo pripravovaného akumulátorového programu. Akumulátor z robota je totiž jednoduché vybrať a v budúcnosti bude kompatibilný s radou novo pripravovaných produktov. 

Za zmienku určite stojí aj nová rada záhradných traktorov.

Gurmáni určite ocenia úplnú novinku v našom sortimente - keramický gril HECHT FERNO BLACK. Ten vďaka použitým materiálom a jedinečnej konštrukcii bude nielen ozdobou každej záhrady alebo terasy, ale umožní aj úpravu jedál spôsobom, aký nie je v bežných griloch možný - grilovanie pri vysokých teplotách alebo naopak pomalé dusenie, či údenie. 

Úplnou novinkou v našom sortimente sú sústruhyTým prvým je sústruh na drevo, ktorý určite rozšíri výbavu dielne kutilov, ktorí milujú prácu s drevom. Ďalšie dva umožnia obrábanie kovov vrátane možnosti rezania závitov. Líšia sa predovšetkým výkonom a veľkosťou, je teda z čoho vyberať. 

Priaznivcov elektromobility možno potešia dve novinky medzi elektrickými skútrami. Tou prvou je HECHT BETIS. Vďaka jedinečnej konštrukcii sa skôr než o skúter jedná o dvojmiestny elektrický moped. Okrem 800 W elektromotoru napájaného z lítiového akumulátora je vybavený aj pedálmi ako bicykel. 

Rozhodne nie je možné prehliadnuť jedinečný skúter HECHT TERRIS. Ten svojim vzhľadom totiž doslova klame. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa jedná iba o ďalšiu radu kolobežiek. Avšak motor s výkonom 3000 W a dĺžka takmer 1,5 metrov dáva tušiť, že tomu tak úplne nie je. Jedná sa o plnohodnotný skúter vybavený svetlami, smerovkami a registračnou značkou. S vodičákom na malý motocykel ho preto bez problémov možno využívať na ceste. Avšak široké kolesá s hrubou vzorkou a výkonný motor vás určite budú lákať, aby ste stroj potrápili aj v teréne mimo cesty. 

 

POZRIEŤ KATALÓG

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.