Zobraziť kategórie

Nová predajňa v Senici - foto

22. 06. 2024

Otvorili sme pre Vás novú značkovú predajňu HECHT - špecialista na záhradu v meste Senica. Navštíviť ju môžete na adrese: Čáčovská 3520/6 v OC Kruhymall

Ide už o 7. značkovú predajňu na Slovensku - snažíme sa rozširovať sieť našich predajní tak, aby ste to k nám mali čo najbližšie.

Rovnako ako všetky naše značkové predajne HECHT - špecialista na záhradu sa pre vás otvára denne od 8:00 do 20:00 vrátane víkendov. K vašim službám sú tu kvalitne vyškolení predajní špecialisti, ktorí vám ochotne poradia. Samozrejmosťou je aj servis a možnosť objednania náhradných dielov. Naši predajní špecialisti Vám tovar taktiež kompletne zostavia a sprevádzkujú, doplnia prevádzkové kvapaliny, naučia Vás bezpečné ovládanie a pomôžu vám s nakladaním do auta. 

Prednosťou našich značkových predajní je prakticky 100% ponuka všetkých výrobkov z nášho katalógu, a to skladom a ihneď k odberu.

Tešíme sa na Vašu návštevu či už v Senici alebo na ktorejkoľvek z našich značkových predajní HECHT - špecialista na záhradu. Pevne veríme, že s našimi službami budete spokojní. 

Fotoreportáž z novej predajne v Senici:

predajňa 1

 

predajňa 2

 

predajňa 3

 

predajňa 4

 

predajňa 5

 

predajňa 6

 

predajňa 7

 

predajňa 8

 

predajňa 9

 

predajňa 10

 

predajňa 11

 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.