Zobraziť kategórie

Naše predajne sú otvorené

22. 06. 2024

Vážení zákazníci,

aj v týchto ťažkých časoch sme tu s Vami. V súlade s nariadením vlády sú kamenné predajne HECHT - špecialista na záhradu otvorené. 

Otváracia doba predajní: pondelok - nedeľa: 8.00 - 20.00

Bez obmedzení je v prevádzke aj náš eshop www.hecht.sk, kde môžete objednávať s doručením domov alebo s vyzdvihnutím v ktorejkoľvek našej predajni.

Veríme, že aj možnosť nakúpiť si v našich predajniach Vám v tejto situácii aspoň trošku pomôže zabezpečiť si všetko potrebné ako na uľahčenie práce, tak pre odpočinok. Naši predavači sú pripravení Vás obslúžiť, preto Vás prosíme o vzájomnú ohľaduplnosť a dodržiavanie opatrení na ochranu zdravia nás všetkých: 

  • Prosíme Vás, aby ste si pred vstupom do predajne vhodným spôsobom zakryli ústa a nos respirátorom.
  • Zákazníkom bez ochranných prostriedkov nebude umožnený vstup do predajne.
  • Vstup do predajne je možný len s platným potvrdením o negatívnom teste na ochorenie Covid-19, alebo s potvrdením o výnimke.
  • Prosíme Vás, aby ste vo vnútri aj mimo predajne dodržiavali bezpečnú 2-metrovú vzdialenosť od predavačov aj ostatných zákazníkov.
  • Prosíme Vás, ak je to možné, uprednostnite platbu kartou alebo iný bezhotovostný spôsob platby. 

Aby sme ešte viac ochránili Vaše aj naše zdravie, niekoľkokrát denne uskutočňujeme dezinfekciu predajných priestorov vrátane predajných pultov, pokladní, dverí atď. Naši zamestnanci tiež pred vstupom každého zákazníka zabezpečujú dezinfekciu a ochranu rúk. 

Keďže na predajni sa v jednom momente môže nachádzať obmedzený počet zákazníkov, prosíme Vás, aby ste rešpektovali pokyny našich predavačov a pokiaľ je to možné, pred návštevou predajne si tovar, o ktorý máte záujem dopredu pozreli tu, na našom internetovom obchode. 

Ďakujeme Vám za priazeň a veríme, že ak sa budeme všetci správať disciplinovane a budeme k sebe ohľaduplní, túto situáciu spoločne zvládneme. Dovtedy hlavne ostaňte zdraví :) 

Váš HECHT - špecialista na záhradu. 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.