Zobraziť kategórie

Kto vyhrá štvorkolku a skúter HECHT? Veľká súťaž Autosalonu ide do finále!

22. 06. 2024

Veľký boj v programe AUTOSALON, ktorý testuje schopnosti súťažiacich s ťahačom MERCEDES-BENZ Actros ide do úplného finále.

Kto zo 48 súťažiacich (ktorí boli vybraní z 1879 uchádzačov) zvíťazí a odnesie si elektroskúter HECHT EQUIS a predovšetkým 1. cenu - aku štvorkolku HECHT 59399 RED?

Túto nevšednú motoristickú podívanú si môžete v stredu 18. 11. na Prima COOL. Nebude chýbať ani veľmi originálny humor, o ktorý sa ako vždy postará automobilový odborník Josef Vrtal alias Expert Pepa, ktorý má skúsenosti s motoristickými programami už viac ako dve desaťročia.

Produkčným vozom Experta Pepy je okrem iného prvá cena súťaže - akumulátorová štvorkolka HECHT 59399, a tak ju už skvele preverilo Pepove náročné natáčanie v najrôznejších podmienkach. Dodáme len, že tento model štvorkolky je homologizovaný na prevádzku na pozemných komunikáciách a ponúka ako výkonný elektromotor, tak jazdu bez hluku a emisií.

Za zmienku tiež stojí, že ťahač MERCEDES-BENZ Actros, s ktorým sa tu súťaží vyhral prestížnu anketu Truck of the Year 2020 a tiež to, že jednou z podmienok účasti v súťaži je, že súťažiaci nesmie vlastniť vodičský preukaz na nákladné, teda skupiny C.

Pozerajte spolu s nami - pretože ide do veľkého finále. Tradičný motoristický program AUTOSALON, v stredu 18. 11. na Prima COOL.

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.