Zobraziť kategórie

HECHT EQUIS - moderný skúter nielen pre mladých vodičov

21. 07. 2024

Predstavujeme vám modernizovanú verziu obľúbeného skútru HECHT EQUIS, ktorý dostal nový svieži vzhľad a ponúka vylepšené parametre. Nová verzia skútru je určená nielen pre mladých od 15 rokov, ale tiež pre všetkých, ktorí ocenia jeho výkonnosť a spoľahlivosť.

Nové dizajny skútrov HECHT EQUIS BLACK a EQUIS WHITE

Jedným z najvýraznejších vylepšení novej verzie skútra EQUIS je jeho nový dizajn. Skúter dostal nové ostré línie a moderné prvky, ktoré mu dodávajú elegantný a futuristický vzhľad. Aktuálne ho ponúkame v dvoch farebných verziách EQUIS BLACK a EQUIS WHITE.

Dôležitým krokom vpred sú vylepšené parametre novej verzie skútra EQUIS. Nový 3000 W motor zaisťuje vynikajúci výkon a zrýchlenie. Bezdušové pneumatiky s rozmerom 110/70-12" zaistia bezpečné a pohodlné jazdné vlastnosti, zatiaľ čo kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivú brzdnú silu pre rýchle zastavenie. Maximálny dojazd na jedno nabitie batérie je až 60 km. 

Maximálna rýchlosť skútra EQUIS je obmedzená na 45 km/h, teda ho možno riadiť už od 15 rokov s vodičským oprávnením AM. To však neznamená, že skúter nie je dostatočne výkonný. Naopak, vďaka svojmu výkonu je skúter EQUIS ideálnou voľbou pre kratšie vzdialenosti v mestskej doprave aj na vidieku.

Skúter EQUIS je nielen príjemný na pohľad, ale tiež je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka elektromotoru nevytvára žiadne emisie a je úplne tichý.

vstavaný USB konektor, ktorý umožňuje napríklad dobíjať mobilný telefón pri využívaní GPS navigácie.

V súčasnej dobe sa elektrické skútre stávajú stále populárnejšou alternatívou k tradičným dopravným prostriedkom ako sú automobily a motocykle. Skútre sú ekologické, tiché a jednoducho sa ovládajú.

Ak hľadáte dopravný prostriedok, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a navyše bude vďaka nízkym nákladom šetrný aj k vašej peňaženke, môže byť práve vynovený HECHT EQUIS pre vás tou správnou voľbou. 

Detail na kotúčové brzdy

Predná a zadná kotúčová brzda

USB konektor pre nabíjanie telefónu

USB konektor pre nabíjanie telefónu

LCD displej s tachometrom

LCD displej

Detail na zadné odpruženie

Zadné odpruženie

LED svetlá a LED smerovky

LED svetlá a LED smerovky

 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.