Zobraziť kategórie

HECHT COCIS e-skúter do práce i pre zábavu

21. 04. 2024

Elektrické skútre HECHT COCIS sú novinkou pre tohtoročnú sezónu. Na prvý pohľad zaujmú svojím atypickým vzhľadom pripomínajúcim prerastenú kolobežku. Nenechajte sa však mýliť. Jedná sa o plnohodnotný akumulátorový skúter s nosnosťou 180 kg určený pre dve osoby. Dodávaný je v červenej a čiernej farbe, alebo vo farbe britskej vlajky.

Využitie určite nájde ako obratný dopravný prostriedok v meste, kde nemusíte riešiť problémy s dopravnými zápchami ani s parkovaním. Na vidieku zase ponúkne možnosť lacnej dopravy na drobné nákupy a dochádzanie do zamestnania alebo školy.

So širokými pneumatikami a odpruženým predným aj zadným kolesom je jazda naozaj pohodlná. Akumulátorový pohon je navyše lacný, ekologický a tichý.

Na rozdiel od niektorých podobných konkurenčných produktov je skúter HECHT COCIS plne vybavený a homologizovaný pre prevádzku na pozemných komunikáciách, stačí byť držiteľom vodičského oprávnenia AM, legálne ho teda môžu prevádzkovať aj mladiství od 15 rokov.

(Vedeli ste, že za riadenie vozidla bez dokladov môžete dostať pokutu od 300 do 1 300 € a zákaz riadenia až na 1 až 5 rokov?)

 

viac informácií

 

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.