Zobraziť kategórie

HECHT 6065 - pochodeň, ktorá dom nezapáli

22. 06. 2024

Oheň nám dáva po tisíce rokov teplo a pocit bezpečia. Snáď práve preto je pohľad do plápolajúceho plameňa tak upokojujúce. Avšak ako sa hovorí, oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Zahrávať sa s otvoreným ohňom v blízkosti domu alebo v záhrade vysušenej letným slnkom preto môže byť veľmi nebezpečné. Napriek tomu existuje možnosť, ako bezpečne rozsvietiť záhradu plápolajúcimi pochodňami ...

Pre sezónu 2019 sme pre vás pripravili novinku - solárnu lampu HECHT 6065. Solárne lampy síce nie sú na trhu ničím novým, HECHT 6065 je však unikátny tým, že vďaka procesoru a 96 integrovaným LED dokonale simuluje efekt plápolajúceho ohňa. Tento efekt je dokonca tak presvedčivý, že skôr, než lampy na svoj pozemok umiestnite, o tom radšej informujte susedov, aby v noci nevolali hasičov.

Lampa pomocou solárneho panelu cez deň nabíja kvalitný lítiový akumulátor. Po zotmení sa sama rozsvieti a vydrží svietiť až do ranného svitania. Lampa je opatrená bodcom, ľahko ju preto umiestnite do záhonov alebo vedľa cesty.

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.