Zobraziť kategórie

HECHT 3025 - neťahajte krhly s vodou

22. 06. 2024

Nebaví vás ťahať pri zalievaní ťažkú krhlu s vodou? A napadlo vás, že je možné zalievať tlakovou umývačkou, ktorá je navyše napájaná z akumulátora? Jednoducho len pripojíte hadicu, druhý koniec vložíte do nádrže s vodou, prepnete umývačku do režimu zalievanie a bez námahy pokropíte záhony!

Prinášame vám novinku pre sezónu 2019, s ktorou vás vytrvalé suchá nezaskočia. Akumulátorová umývačka HECHT 3025 je napájaná z ľahkého lítiového akumulátora a dokáže sama nasávať vodu z nádrže. Dobre poslúži pri umývaní terás, dlažby, automobilov pomocou tlakových trysiek. Rovnako dobre je ale možné pootočením nástavca vybrať kropítko, umývačku prepnúť tlačidlom do úsporného režimu s nižším tlakom vody a zalievať záhony.

Máte chatu v záhradkárskej kolónii, kde nie je elektrický prúd? Doma si proste nabijete akumulátor a energiu si na záhradku prinesiete so sebou. Hadicou môžete nasávať vodu z nádrže s dažďovou vodou a umývačkou pokropíte záhony. Už žiadne ťahanie ťažkých kanví s vodou a boľavý chrbát. Umývačku môžu ľahko obsluhovať aj seniori, ktorým napríklad zdravotný stav neumožní nosiť ťažké veci.

Umývačka je súčasťou ACCU programu 6020, rovnakým akumulátorom preto môžete napájať i ďalšie záhradnú techniku.

 

 

viac informácií

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.