Zobraziť kategórie

Držíme nízke ceny!

22. 06. 2024

Vidíte to sami všade okolo seba: tento rok je rokom rekordne vysokej inflácie, a budúci rok sa očakáva inflácia ešte vyššia. Nielen na Slovensku zdražel všetok tovar. Od bežných potravín cez elektroniku až napríklad po automobily. Navyše je tovaru v kamenných obchodoch aj na e-shopoch často nedostatok, a to kvôli kolabujúcej námornej a vlakovej doprave tovaru.

Príčinou nebývalého rastu cien je predovšetkým enormné zdražovanie vstupných výrobných materiálov. Zdraželo všetko z kovov, plastov a dreva. Napríklad trhová cena ocele je v súčasnosti dvakrát vyššia než pred rokom. A plasty sú celosvetovo natoľko nedostatkovým materiálom, že ich cena podľa Financial Times dosiahla šesťročné maximum (ceny plastových materiálov a výrobkov vzrástli o 25 až 63 %). K tomu v porovnaní s rokom 2020 raketovo zdražela námorná doprava - lodiari svoje ceny zvýšili dokonca sedemnásobne...Zásadný, negatívny vplyv na rast cien mala pochopiteľne aj celá pandémia ochorenia Covid-19, mimo iné preto, že rada firiem bola donútená k dlhým odstávkam. 
Výhľad do konca tohto roka a tiež na celý nadchádzajúci rok nie je pritom nijak optimistický. Podľa všetkých ukazovateľov to vyzerá, že ďalšie všeobecné zdražovanie je isté.

Čo je však pre vás v túto chvíľu výhodou a príležitosťou: celý sortiment siete predajní HECHT - špecialista na záhradu a nášho e-shopu www.hecht.sk ZATIAĽ NEZDRAŽEL A DO KONCA TOHTO ROKA NEZDRAŽIE! 
Napriek tomu aj nás ovplyvňujú vyššie uvedené negatívne ekonomické javy, držíme pre Vás Hecht nízke ceny, a to vďaka ohromným skladovým zásobám a predvídavosti našich produktových manažérov pri jarnom doskladnení zásob. A ideme vám dokonca v ústrety ešte výhodnejšími, ešte nižšími cenami, a to v rámci nášho Veľkého jesenného výpredaja! Teraz máte skrátka šancu nákupom u nás ušetriť veľké peniaze!

Ani my sa však bohužiaľ nebudeme schopní do budúcnosti ubrániť tomu, aby sme nezdražili...

 

Autor: HP

Prišiel Vám článok zaujímavý?
Zdieľajte ho ďalej.