Platba a doprava tovaru

Platba

a) Prevodom
Samozrejmosťou je možnosť platby prevodom čiastky na náš účet. Je nutné počítať s tým, že môže trvať až 3 pracovné dni. Pri objednávke nad 149,00 € neplatíte prepravné.
  
Pred zaplatením sumy prosím počkajte na telefonát od našich operátoriek, ktoré Vašu objednávku potvrdia. Neodporúčame vykonávať platbu u objednaného tovaru, ktorý momentálne nie je skladom. Operátorka Vám dá bližšie informácie o dostupnosti produktu.
    
c) Pri odbere
Zaplatiť je samozrejme možné aj priamo pri odbere tovaru. Ak tovar odoberiete na našej predajni, môžete platiť v hotovosti alebo kartou. V prípade odberu pri doručení na dobierku je cena dobierkového 1,20 €.

 

Doprava a vyzdvihnutie tovaru

a) Dodanie GEIS
Väčšina tovaru je zasielaná prostredníctvom GEIS. Výhodou je rýchle dodanie a dostupnosť po takmer celej SR. V deň doručenia Vás bude kontaktovať vodič, ktorý Vám vezie tovar, polhodinu až hodinu pred doručením.  

Ak nebudete zastihnutý, špedičná firma Vám zanechá v schránke oznámenie a môžete špedičnú službu sami telefonicky kontaktovať alebo tak urobí priamo špedičná služba a dohodnete si nový termín dodania. Poprípade si môžete vyzdvihnúť zásielku osobne, ak je to pre vás výhodné, v príslušnom regionálnom depe (po telefonickom dohovore).
  
Na požiadanie Vám vydáme číslo balíka a jednoducho si môžete overiť kde sa Vaša zásielka nachádza.
www.geis-group.sk
tel.: 18181

e-mail: info@geis.sk

 

Dodanie zadarmo
Ak urobíte objednávku nad 149,00 €, potom je v prípade platby vopred dodanie tovaru zadarmo! V prípade dobierky sa platí len dobierkové 1,20 €, doprava je zadarmo.

 

b) Osobný odber
Osobný odber je po pripravení objednávky možné urobiť na všetkých našich pobočkách a výdajných miestach. Osobný odber je samozrejme vždy zadarmo. Na predajniach HECHT - špecialista na záhradu je možné platiť v hotovosti aj kartou, na ostatných výdajných miestach je potom možné platiť v hotovosti, kartou individuálne (odporúčame overiť). Informácie o našich pobočkách HECHT - špecialista na záhradu a HECHT Partner sú dostupné tu v kontaktoch. Pri osobnom odbere zakúpeného stroja Vám bude na pobočke či výdajnom mieste zadarmo stroj skompletizovaný, predvedený a bude tiež vykonané preškolenie obsluhy.


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem