Zobraziť kategórie

Robotická kosačka - HECHT 5600

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Napätie 28 V. Kapacita akumulátora 2 Ah. Doba práce na jedno nabitie až 60 min, čo by malo postačovať k pokoseniu plochy cca 500 m2. Max. stúpanie 35% (20°). Bluetooth aplikácia Celý popis ▼

Cena s DPH 499.90 €

Cena bez DPH 416.58 €

V eshope dočasne nedostupné

Zistiť dostupnosť na predajniach

Podobný tovar dostupný v eshope skladom:

Strážiť dostupnosť Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHT5600
Záruka: 24 mesiacov

Obrázok Robotická kosačka - HECHT 5600

Popis tovaru

Výhody:

  • Dažďový senzor – kosačka automaticky odloží kosenie, ak prší
  • Automatické dobíjanie – ak kosačka zistí nízky stav energie v batérii, automaticky sa vráti do dobíjacej stanice
  • PIN ochrana proti odcudzeniu – po odcudzení nikto kosačku bez znalosti PIN nespustí. Kosačka je tak pre zlodeja nepoužiteľná, tím sa znižuje riziko odcudzenia.
  • Úplne bezpečná – nože sú celé pod krytom, v prípade zdvihnutia alebo prevrátenia kosačky sa okamžite zastaví
  • Veľké tlačidlo okamžitého zastavenia

Ak chcete mať pri dome perfektne vyzerajúci trávnik, okrem iného to znamená aj jeho pravidelné kosenie. Únavná a stále sa opakujúca práca. Robotická kosačka HECHT 5600 to zvládne za vás, čím vám môže ušetriť aj niekoľko hodín práce týždenne. Stačí ju podľa návodu správne nastaviť, umiestniť dobíjaciu stanicu a vymedziť jej káblom priestor, v ktorom má pracovať. Samotná inštalácia nezaberie viac času, ako jedno pokosenie trávnika bežnou kosačkou a tým vaša práca končí. Kosačka potom v nastavených časoch pravidelne vyráža starať sa o trávnik. Akonáhle systém kosačky zistí, že energia v akumulátore nebezpečne poklesla, kosačka sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Po dobití pokračuje v práci. Vybavená je dažďovým senzorom, dokáže teda prácu prerušiť a odložiť, ak prší. Vďaka tomu, že kosačka môže kosiť prakticky denne, trávnik netrpí šoky z nárazového kosenia a lepšie prospieva. Drobné kúsky stebiel, ktoré kosačka odsekáva, potom fungujú ako mulč, slúžia ako hnojivo. Zároveň tak z kosenia nevzniká žiadny odpad.

Proti odcudzeniu je kosačka chránená PIN kódom. Bez jeho znalosti sa nedá kosačku spustiť, preto je pre zlodeja kosačka nepoužiteľná. Pod kosačkou rotuje hlava s trojicou nožov, ktoré by po zdvihnutí kosačky alebo jej prevrátení mohli byť nebezpečné. Preto je stroj vybavený senzormi, ktoré zabezpečia, že sa nože pri zdvihnutí kosačky okamžite zastavia. Pre ďalšie nepredvídateľné situácie je kosačka na vrchnom kryte vybavená veľkým tlačidlom, ktorým ju možno kedykoľvek okamžite zastaviť. Nabíjací cyklus trvá 80 minút, po tej môže kosačka pracovať približne 60 minút. Výšku kosenia je možné nastaviť od 20 do 60 mm. Kosačka si poradí so svahmi do stúpania 35%, čo zodpovedá 20°.

Maximálna odporučená plocha kosenia je potom 500 m2. Kosačka vyráža kosiť v naprogramovaných intervaloch, ktoré si užívateľ môže nastaviť tak, aby ho kosačka na záhrade nerušila.

Súčasťou dodávky kosačky je nabíjacia základňa, nabíjací zdroj, akumulátor, 140m kábla pre vymedzenie plochy kosenia a zaisťovacie kolíky pre ukotvenie základne.

Čítať viac

Parametre

skelet plastový
záber (cm) 18
nastavenie výšky (mm) 20 - 60
centrálne nastavenie výšky kosen áno
akumulátor - kapacita (Ah) 2
akumulátor - napätie (V) 28
doba nabíjania (min) 80
akumulátor - typ Li-ion
doba prevádzky na nabitie (min.) 60
maximálny náklon (stupne °) 35
maximálna plocha sekania (m2) 500
hladina akust. tlaku LpA (dB) 48,9
hladina akust. výkonu LwA (dB) A 66
Číst více


Súvisiaci tovar 2

Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5602

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Napätie 28 V. Kapacita akumulátora 3 Ah. Vhodná na kosenie plochy do cca 1200 m2. Max. stúpanie 35% (20°). Bluetooth aplikácia.

679.00 € s DPH


Skladom na predajniach
Obrázok

Robotická kosačka - HECHT 5601

Robotická kosačka na trávu so záberom 18 cm. Napätie 28 V. Kapacita akumulátora 2,5 Ah. Doba práce na jedno nabitie je cca 60 min., čo by malo stačiť na pokosenie plochy cca 800 m2. Max. stúpanie 35% (20°). Bluetooth aplikácia.

619.00 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo