Snežné frézy

Pre jednoduché upratanie zasnežených plôch je ideálne použitie snežnej frézy. Snežné frézy Hecht sú veľmi praktické a jednoducho sa s nimi manipuluje – vďaka ponuke strojov ako s elektrickým, tak benzínovým pohonom, si u nás iste nájdete tú pravú. Pri benzínových si potom môžete vyberať medzi jednostupňovými a dvojstupňovými.


Jednostupňové stroje sú vhodné hlavne pre upratanie čerstvého, nestuhnutého snehu. Pomôžu tak napríklad pri odpratávaní prístupových ciest s nižšou snežnou pokrývkou. Dvojstupňové frézy je potom možné použiť na akýkoľvek typ snehu – tu je totiž nabraný sneh rozomletý a až potom následne vyhodený komínom.


Pri výbere medzi elektrickou a benzínovou frézou je potrebné sa rozhodovať podľa toho, kde a ako chcete frézu využívať. Elektrické frézy vyžadujú minimálnu údržbu, sú tiché a ľahšie, ako tie benzínové. Vhodné sú hlavne pre odpratanie čerstvého snehu. Obmedzenie tu spočíva v dostupnosti elektrickej energie v mieste použitia a dĺžke prívodného kábla. Benzínové frézy sú vhodné pre použitie práve v miestach bez prístupu k elektrickej sieti. Sú robustné, majú vysoký výkon a väčšina z nich je vybavená pojazdom pre jednoduchú manipuláciu. Všetky naše benzínové frézy sú vybavené kvalitnými kolieskami, či pásmi.Zoradiť
6 položiek


6 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem