Motorové

Benzínové kosačky sú vhodné pre kosenie stredne veľkých a väčších plôch a to hlavne v prípade, že v dosahu nie je zdroj elektrickej energie. Všetky kosačky v ponuke sú vybavené osvedčenými a kvalitnými motormi Hecht, svetovo známymi pohonnými jednotkami Briggs & Strattonči motormi Honda, ktoré zaistia bezproblémový chod a dostatok výkonu pre kosenie vysokej i prerastenej trávy. Snažíme sa tiež o čo najpraktickejšie použitie našich kosačiek, preto sú vybavené napríklad centrálnym nastavením výšky kosenia, ergonomickým tvarovaním s nataviteľnou výškou rukoväte a jednoduchým štartovaním EASY START. Unikátne tvarovanie skeletu EDGE CUTTING Vám naviac umožní jednoduché kosenie pozdĺž plotov a múrikov. Aj napriek tomu, že všetky ponúkané stroje majú kvalitný a pevný skelet, sú ľahké a jednoducho sa s nimi manipuluje. Vďaka veľkým košom s dômyselným systémom plnenia už nebudete musieť každú chvíľu zastavovať pre ich vysypanie. Pokiaľ vyžadujete kosačku s vlastným pohonom kolies, môžete sa pozrieť na naše benzínové kosačky s pojazdom, vybrané typy sú naviac osadené variátorom rýchlosti a samozrejmosťou je tiež použitie kvalitnej bezproblémovej prevodovky. Niektoré stroje sú naviac vybavené automatickým štartérom, ktorý je vhodný pre ženy či staršie osoby. V ponuke môžete okrem tradičných rotačných kosačiek nájsť tiež lištovú kosačku Hecht 587. Táto kosačka je vhodná pre kosenie obzvlášť vysokej trávy a pritom umožňuje veľmi jednoduchú manipuláciu.


Potrebujete poradiť pri výbere kosačky? Neviete aká je vhodná práve pre Vaše použitie? Prečítajte si dokument Ako vyberať záhradnú kosačku.Zoradiť
44 položiek
44 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem