Akumulátorové

Akumulátorové kosačky v sebe snúbia všetky prednosti kosačiek motorových s výhodami elektrických kosačiek. Akumulátor prináša kosačke voľnosť pohybu nezávisle na prívode elektrickej energie. Nezakopávate o žiadne káble, prívodný kábel sa nemôže zachytiť o stromy a kríky, zároveň nehrozí, že náhodne káblom zničíte kvety v záhonoch. Akumulátorová kosačka je tichá, bez emisií, nemusí sa zložito štartovať, má relatívne jednoduchú údržbu.

S akumulátorovou kosačkou jednoducho prídete na záhradu, stlačíte páku spínača a kosíte. Po kosení potom stačí umiestniť akumulátor na nabíjačku, očistiť kosačku a okrem občasného premazania pohyblivých častí alebo brúsenia noža je tým v podstate zaistená všetka údržba. S využitím najnovších technológií je tak akumulátorová kosačka viac ako plnohodnotnou alternatívou k elektrickým alebo motorovým kosačkám.

Potrebujete poradiť pri výbere kosačky? Neviete aká je vhodná práve pre Vaše použitie? Prečítajte si dokument Ako vyberať záhradnú kosačku.Zoradiť
6 položiek


6 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem