Accu program 5040

ACCU PROGRAM 5040 Vám prináša jedinečnú možnosť využitia jedného typu akumulátora pre niekoľko rôznych zariadení. Neplaťte navyše niekoľko typov akumulátorov, keď s jedným typom môžete prevádzkovať kosačku, snehovú frézu a ďalšiu záhradnú techniku. Pri zakúpení vybraných akumulátorových kosačiek HECHT dostanete jeden, alebo dva akumulátory s napätím 40 V s kapacitou 4 Ah. Následne stačí len dokupovať ďalšie produkty kompatibilné s Accu programom 5040 a máte istotu, že ich môžete napájať akumulátormi ktoré ste dostali spoločne s kosačkou. Akumulátory i nabíjačku je samozrejme možné zakúpiť aj samostatne.

Načo vyhadzovať peniaze za vzájomne nekompatibilné akumulátory, ktoré po väčšinu svojej životnosti budú bezúčelne ležať a degradovať. Akumulátory Accu programu 5040 vám dávajú možnosť napájať širokú radu záhradnej techniky. Stačí tak udržiavať neustále nabitý jeden typ akumulátora a jeho kapacitu plne využívať po celú dobu jeho životnosti. Akumulátor sa nabíja na externej nabíjačke, nie je preto problém s jedným pracovať a druhý súčasne nabíjať tak, aby bol čo najskôr pripravený.


Zoradiť
27 položiek
27 položiek
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem