Prečo stromček práve od nás?

29. 11. 2017

Naša kvalita je skutočne prvotriedna

  • Skutočne sme si dali záležať na tom, aby stromčeky, čo Vám ponúkame, boli vyberané z tých najlepších, ktoré boli vypestované pre tento rok. Porovnajte našu ponuku s konkurenčnou a sami ohodnoťte, ktoré stromčeky sú krajšie!
  • Skutočne sú vypestované v ČR.
  • Skutočne Vám v súlade s dobrými mravmi uvádzame výšku stromčeka, ktorú uvádzajú všetci slušní predajci. (Niektorí predajci uvádzajú celkovú výšku vrátane bezcennej a nepoužiteľnej špičky.)
  • Skutočne sú čerstvo rezané, preto ich začíname predávať 30.11., nie skôr.
  • Skutočne sú naše ceny stanovené tak, aby boli v porovnaní s kvalitou u konkurencie pre Vás veľmi výhodné. Porovnajte ich!

 

 

Výšku stromčeka meriame poctivo!

Nepočítame Vám do výšky holú špičku, ktorú spravidla odrežete. Výška je určená tak, že sa ku špičke priloží najvyššia vetva a v tomto bode je počítaná použiteľná výška stromčeka.

Mnohí iní predajci Vám pritom bez okolkov započítajú aj niekoľko desiatok centimetrov holej a nepoužiteľnej špičky. U takýchto predajcov potom môžete zaplatiť aj za časť stromčeka, ktorá poputuje doma ihneď do koša.

 

Naše stromčeky sú vypestované v ČR!

Na tých najlepších plantážach v ČR sme pre Vás vybrali stromčeky výberovej kvality. Stromčeky boli vypestované špeciálne pre vianočný trh. Nejedná sa teda o stromčeky, ktoré by niekto vyrezal ako nevhodnú burinu z lesa.

 

 

 


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem