Zobraziť kategórie

Predajne sú otvorené

Sme tu s Vami

Vážení zákazníci,

aj v týchto ťažkých časoch sme tu stále s Vami. 

Množstvo z Vás má teraz viac voľného času a môže sa venovať prácam na záhradke alebo okolo domu. Možno si aj vy konečne nájdete čas na to, čo ste tak dlho odkladali. Popri práci netreba zabúdať ani na relax a oddych. A čo môže byť lepšie ako odpočívať na záhrade, dýchať čistý vzduch a nechať sa ohrievať prvými teplými lúčmi slnka.  

Veríme, že aj možnosť nakúpiť si v našich predajniach Vám v tejto situácii aspoň trošku pomôže zabezpečiť si všetko potrebné ako na uľahčenie práce, tak pre odpočinok. Všetky naše predajne sú otvorené a naši predavači sú pripravení Vás obslúžiť, preto Vás prosíme o vzájomnú ohľaduplnosť a dodržiavanie opatrení na ochranu zdravia nás všetkých. 

  • Prosíme Vás, aby ste si pred vstupom do predajne vhodným spôsobom zakryli ústa a nos, ideálne rúškom alebo respirátorom. 
  • Zákazníkom bez ochranných prostriedkov nebude umožnený vstup do predajne.
  • Prosíme Vás, aby ste vo vnútri aj mimo predajne dodržiavali bezpečnú 2-metrovú vzdialenosť od predavačov aj ostatných zákazníkov.
  • Prosíme Vás, ak je to možné, uprednostnite platbu kartou alebo iný bezhotovostný spôsob platenia. 

Otváracia doba predajní HECHT - špecialista na záhradu: pondelok-sobota 08:00 - 19:00

Aby sme ešte viac ochránili Vaše aj naše zdravie, niekoľkokrát denne uskutočňujeme dezinfekciu predajných priestorov vrátane predajných pultov, pokladní, dverí atď. Naši zamestnanci tiež pred vstupom každého zákazníka zabezpečujú dezinfekciu a ochranu rúk. 

Keďže na predajni sa v jednom momente môže nachádzať obmedzený počet zákazníkov, prosíme Vás, aby ste rešpektovali pokyny našich predavačov a pokiaľ je to možné, pred návštevou predajne si tovar, o ktorý máte záujem dopredu pozreli tu, na našom internetovom obchode. 

Ďakujeme Vám za priazeň a veríme, že ak sa budeme všetci správať disciplinovane a budeme k sebe ohľaduplní, túto situáciu spoločne zvládneme. Dovtedy hlavne ostaňte zdraví :) 

Váš HECHT - špecialista na záhradu. 

 

Späť na predchádzajúcu stránku