Zobraziť kategórie

Predajne sú otvorené

Vážení zákazníci,

aj v týchto ťažkých časoch sme tu s Vami. V súlade s uznesením vlády SR, ktorá udeľuje výnimku pre esenciálne prevádzky sú 

predajne HECHT - špecialista na záhradu otvorené. 

Otváracia doba predajní ostáva nezmenená: denne 8:00 - 20:00

Bez obmedzení je v prevádzke aj náš eshop www.hecht.sk, kde môžete objednávať s doručením domov alebo s vyzdvihnutím v ktorejkoľvek našej predajni.

Veríme, že aj možnosť nakúpiť si v našich predajniach Vám v tejto situácii aspoň trošku pomôže zabezpečiť si všetko potrebné ako na uľahčenie práce, tak pre odpočinok. Naši predavači sú pripravení Vás obslúžiť, preto Vás prosíme o vzájomnú ohľaduplnosť a dodržiavanie opatrení na ochranu zdravia nás všetkých: 

  • Prosíme Vás, aby ste si pred vstupom do predajne prekryli horné dýchacie cesty respirátorom s min. triedou ochrany FFP2.
  • Zákazníkom bez respirátora nebude umožnený vstup do predajne.
  • Prosíme Vás, aby ste vo vnútri aj mimo predajne dodržiavali bezpečnú 2-metrovú vzdialenosť od predavačov aj ostatných zákazníkov.
  • Prosíme Vás, ak je to možné, uprednostnite platbu kartou alebo iný bezhotovostný spôsob platby. 

Aby sme ešte viac ochránili Vaše aj naše zdravie, pravidelne uskutočňujeme dezinfekciu predajných priestorov vrátane predajných pultov, pokladní, dverí atď. 

Keďže na predajni sa v jednom momente môže nachádzať obmedzený počet zákazníkov, prosíme Vás, aby ste rešpektovali pokyny našich predavačov a pokiaľ je to možné, pred návštevou predajne si tovar, o ktorý máte záujem dopredu pozreli tu, na našom internetovom obchode. 

Ďakujeme Vám za priazeň a veríme, že túto situáciu spoločne zvládneme. Dovtedy hlavne ostaňte zdraví :) 

Váš HECHT - špecialista na záhradu. 

 

Späť na predchádzajúcu stránku