HECHT SMOKEHOUSE - udiareň

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Udiareň s kolieskami a odnímateľným popolníkom. Rozmery 70 x 63 x 108 cm. Hrúbka plechu 1,5 mm.
Naše cena s DPH:
117,99 €
Naše cena bez DPH:
98,33 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHTSMOKEHOUSE
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
výška (cm) 108
šírka (cm) 70
dĺžka (cm) 63

Popis tovaru

Robustná udiareň z 1,5 mm hrubého oceľového plechu Hecht Smokehouse na drevené uhlie. Údiť môžete na trojici roštov, alebo klasicky zavesením na háky. Integrovaný teplomer dáva prehľad o teplote v udiarni a s možnosťou regulácie nasávania vzduchu a klapky komína umožňuje dokonalé riadenie priebehu údenia. Dokonalé utesnenie hlavných dverí udiarne zabezpečuje systém zatvárania s uťahovacou sponou. Pre získanie lepšej chuti údených pokrmov je možné do dreveného uhlia pridávať navlhčené štiepky dreva s aromatickou vôňou.
Nespornou výhodou tejto udiarne je aj jej mobilita, udiareň je opatrená oceľovými pojazdovými kolesami, ľahko ju tak môžete previesť na vhodné miesto s ohľadom na smer dymu unášaného vetrom, alebo bezpečnosť detí.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem