Zobraziť kategórie

HECHT SEEDBED I.

Parenisko z odolného dutinkového polykarbonátu. Rám z hliníkových profilov. Rozmery 108 x 56 x 41 cm. Celý popis

VÝPREDAJ SKLADU!

Bežná cena s DPH 47.99 €

Cena s DPH 37.99 €

Cena bez DPH 31.66 €

Skladom - ihneď na odoslanie

Ihneď k odberu na vybraných predajniach

+ -

Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHTSEEDBEDI
Záruka: 24 mesiacov

Popis tovaru

Záhradné parenisko SEEDBED I s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami vyrobené z hliníkových profilov s polykarbonátovou výplňou. Perfektné a jednoduché riešenie pre každého, kto nechce budovať drevené či oceľové konštrukcie s ťažkými výplňami a pritom chce pestovať teplomilné rastliny a zeleninu.

Pevná a ľahká konštrukcia

Rám je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré vynikajú svojou nízkou váhou a dlhou životnosťou takmer bez údržby. Naviac nepodliehajú korózii, čo je dôležité predovšetkým pri udržovaní vlhkej klímy vo vnútri pareniska. Vďaka jednoduchej montáži sa môžete vyhnúť ťažkým stavebným prácam, hliníková konštrukcia naviac pôsobí moderne a jednoducho sa čistí. Parenisko sa tak stane nielen užitočným, ale tiež estetickým doplnkom vašej záhrady.

Kvalitné výplne s UV filtrom

Výplne pareniska sú vyrobené z Laxalonu - 4 mm silného polykarbonátu, výhradne z granulátu od nemeckej firmy Bayer. Nejedná sa teda v žiadnom prípade o recyklát, ktorý by obsahoval nečistoty a znižoval svetelnú priepustnosť. Polykarbonát je určený pre použitie v krajinách EU. Dosky skvelo prepúšťajú slnečné žiarenie (cca 80 %) a nezaťažujú nadmerne konštrukciu. Z vonkajšej strany sú opatrené UV filtrom, ktorý chráni rastliny pred škodlivým slnečným žiarením.

Oproti tradičným skleneným výplniam vynikajú predovšetkým svojou pružnosťou a pevnosťou. Ich pevnosť ešte zvyšuje celo-obvodové vloženie do profilov rámu. Vďaka komôrkovému systému majú tiež skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a odolnosť proti teplotným vplyvom. V zrovnaní s inými umelými materiálmi naviac vynikajú farebnou stálosťou.

Jednoduchá montáž

Parenisko je možné zostaviť v domácich podmienkach a bez použitia stavebného náradia, či špeciálnych znalostí. Hliníkovú konštrukciu je možné zmontovať pomocou bežného náradia a stačí na to pohodlne jedna osoba. Drážkový systém uchytenia výplní naviac zvyšuje pevnosť celého pareniska a umožňuje výmenu poškodenej výplne bez nutnosti rozobrať celú konštrukciu.

Čítať viac

Parametre

hmotnosť (kg) 3,7
rozmery (cm) 108 x 56 x 41
plocha (m2) 0,6
Číst více


Súvisiaci tovar 5

000610 - Odkvapový set
VÝPREDAJ SKLADU!

000610 - Odkvapový set

Odkvapový set vhodný pre skleníky HECHT Greenhouse, Gardener a Rancher
11.99 € bežná cena s DPH
6.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach
HECHT GREENHOUSE I - Záhradný skleník

HECHT GREENHOUSE I. - skleník

Skleník s hliníkový rámom s hrúbkou 1 mm. Polykarbonátová výplň hrubá 4 mm s UV filtrom. Vrátane základne z galvanizovanej ocele. Rozmery 250 x 190 x 195 cm.

319.90 € s DPH


Skladom na predajniach
HECHT GARDENER I - Záhradný skleník

HECHT GARDENER I. - záhradný skleník

Záhradný skleník. Rozmery 310 x 250 x 190 cm.

459.90 € s DPH
Dočasne nedostupné
Záhradný skleník HECHT RANCHER II.

HECHT RANCHER II. - Záhradný skleník

Záhradný skleník s rozmermi 315 x 190 x 195 cm. Plocha 5,98 cm2. Hliníkový rám 1,2 mm. Výplň 4 mm polykarbonát s UV filtrom, vrátane základne z galvanizovanej ocele.

399.90 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach
000608 - Samočinné otváranie ventilácie

000608 - Samočinné otváranie ventilácie

Samočinné otváranie okien ventilácie vhodné k HECHT GARDENER

29.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach

Naposledy navštívené