HECHT S 500 H - prevzdušňovač trávnikov

Profesionálne vertikutátor - prevzdušňovač trávnikov. Originálny motor Honda. Plynulé nastavenie hlouhky, kvalitné oceľové nože.
Naše cena s DPH:
999,00 €
Naše cena bez DPH:
832,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHTS500H
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor HONDA OHC GC 160
hmotnosť (kg) 49
doporučená plocha (m2) -
guličkové ložiská áno
skelet kovový
nastavenie hĺbky (mm) 0 - 15
počet nožov 19, oceľových
záber (cm) 49
obsah (cm3) 160
výkon (HP) -
kôš (l) 110

Popis tovaru

Rovnako ako každá iná rastlina potrebuje trávnik dostatok živín, vody a slnečného svetla. Pri pravidlenom kosení sa na trávnik uvoľňujú zvyšky trávy a iných rastlín, ktoré neskôr hnijú a vytvárajú nepriedušnú vrstvu, ktorá zabraňuje dostatočnému prístupu životne dôležitých zložiek. Následkom toho môže časom vzniknúť nepriedušná vrstva, ktorá je ideálna pre rast plesne a húb, čo nie je pre kvalitný trávnik žiaduce. Pomôcť potom môže práve prevzdušňovač, ktorý Vás týchto zvyškov zbaví a pomôže Vám dosiahnúť kvalitný a zdravý vzhľad trávnika.

HECHT S 500 H je profesionálny vertikutátor osadený výkonným motorom Honda GC 160. Táto pohonná jednotka je schopná dodať výkon výkon až 5 HP pri zdvihovom objeme motora 160 cm3. Veľkosť záberu je až 45 cm s možnosťou nastavenia hĺbky od 0 až do 15 mm. Prácu tu vykonáva 24 pevných + 6 otočných nožov zhotovených z kvalitnej ocele.

Skelet je vyrobený z kvalitného kovu, napriek tomu je hmotnosť tohto stroja 49 kg. Nazbieraný materiál putuje do dodávaného látkového koša s objemom 110 l. Pomocou hviezdicových matíc a pomocou páčiek je možné rukoväť jednoducho zložiť. Rovnako tak je možné prakticky nastaviť hĺbku pomocou páčky. Pre plynulú manipuláciu je tento vertikutátor osadený kolieskami s guličkovými ložiskami. Hecht S 500 H je perfektným pomocníkom pre prevzdušňovanie trávy v miestach bez prístupu k elektrickej sieti.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem