HECHT S 460 H - profesionálny motorový prevzdušňovač

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Profesionálny motorový prevzdušňovač trávnikov. Motor Honda GP 160, výkon 5 HP. Záber 45 cm. Hmotnosť 50 kg. Kôš 78 l.
Naše cena s DPH:
649,00 €
Naše cena bez DPH:
540,83 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
S460H
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor HONDA GP 160
hmotnosť (kg) 50
doporučená plocha (m2) 1600
guličkové ložiská áno
skelet kovový
nastavenie hĺbky (mm) 0 - 10
počet nožov 24 + 6, oceľové
záber (cm) 45
obsah (cm3) 160
výkon (HP) 5
kôš (l) 78

Popis tovaru

Rovnako ako každá iná rastlina potrebuje trávnik dostatok živín, vody a slnečného svetla. Pri pravidlenom kosení sa na trávnik uvoľňujú zvyšky trávy a iných rastlín, ktoré neskôr hnijú a vytvárajú nepriedušnú vrstvu, ktorá zabraňuje dostatočnému prístupu životne dôležitých zložiek. Následkom toho môže časom vzniknúť nepriedušná vrstva, ktorá je ideálna pre rast plesne a húb, čo nie je pre kvalitný trávnik žiaduce. Pomôcť potom môže práve prevzdušňovač, ktorý Vás týchto zvyškov zbaví a pomôže Vám dosiahnúť kvalitný a zdravý vzhľad trávnika.

HECHT S 460 H je profesionálny vertikutátor osadený výkonným motorom Honda GP 160. Táto pohonná jednotka je schopná dodať výkon až 5 HP pri zdvihovom objeme motora 160 cm3. Veľkosť záberu je až 45 cm s možnosťou nastavenia hĺbky od 0 až do 15 mm. Prácu tu vykonáva 24 pevných + 6 otočných oceľových nožov zhotovených z kvalitnej ocele.

Skelet je zhotovený z veľmi kvalitného kovu a hmotnosť tohto stroja je 50 kg. Nazbieraný materiál putuje do dodávaného látkového koša s netradične veľkým objemom až 78 l! Pomocou hviezdicových matíc a pomocou páčiek je možné rukoväť jednoducho zložiť. Rovnako tak je možné prakticky nastaviť hĺbku pomocou páky vpredu. Pre plynulú a jednoduchú manipuláciu je tento vertikutátor osadený odolnými zliatinovými kolieskami s guličkovými ložiskami. Vďaka praktickému madlu vpredu sa tiež jednoducho prenáša. Hecht S 460 H je perfektným pomocníkom pre prevzdušňovanie trávy v miestach bez prístupu k elektrickej sieti.

(Údaje o výkonoch motorov sú merané pri 3600 ot./min.-1. Tento výkon stroj pri bežnom použití nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.)

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem