Zobraziť kategórie

HECHT RANCHER II. - Záhradný skleník

Záhradný skleník s rozmermi 315 x 190 x 195 cm. Plocha 5,98 cm2. Hliníkový rám 1,2 mm. Výplň 4 mm polykarbonát s UV filtrom, vrátane základne z galvanizovanej ocele. Celý popis ▼

Cena s DPH 419.90 €

Cena bez DPH 349.92 €

V eshope dočasne nedostupné

Ihneď k odberu na vybraných predajniach

Tento produkt je možné zakúpiť len v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti vybraných distribútorov.

Strážiť dostupnosť Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHTRANCHERII
Záruka: 24 mesiacov

Záhradný skleník HECHT RANCHER II. HECHT RANCHER II. - Záhradný skleník

Popis tovaru

Výhody

• Rozmery 315 x 190 x 195 cm
• Plocha 598,5 cm2
• Základňa z galvanizovanej ocele zadarmo
• Rám z hliníkových profilov so šírkou 1,2 mm
• Pevná a ľahká konštrukcia
• Kvalitné výplne s UV filtrom
• Jednoduchá montáž
• Dve vetracie a výklopné okná

Záhradný skleník s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami vyrobený z hliníkových profilov s celo-obvodovo vloženou výplňou z komôrkového polykarbonátu. Súčasťou sedlovej strechy sú integrované odkvapy. Perfektné a jednoduché riešenie pre každého, kto nechce budovať ťažké murované či oceľové skleníky s ťažkými výplňami a pritom chce pestovať či zimovať teplomilné rastliny, zeleninu alebo ovocie. Je vybavený posuvnými jednokrídlovými vstupnými dverami a dvoma vetracími, výklopnými oknami. Súčasťou je aj základňa z galvanizovanej ocele.


Pevná a ľahká konštrukcia
Rám je vyrobený z hliníkových profilov 1,2 mm, čo je cca o 20% silnejší, než konkurenčné skleníky rovnakej triedy. Nami použíté hliníkové profily vynikajú svojou nízkou váhou a dlhou životnosťou takmer bez údržby. Navyše nepodliehajú korózii, čo je dôležité predovšetkým pri udržiavaní vlhkej klímy vnútri skleníka. Vďaka jednoduchej montáži sa môžete vyhnúť ťažkým stavebným prácam, hliníková konštrukcia navyše pôsobí moderne a ľahko sa čistí. Skleník sa tak stane nielen užitočným, ale aj estetickým doplnkom vašej záhrady.


Kvalitný výplne s UV filtrom
Výplne skleníka sú vyrobené z Rexalonu - 4 mm hrubého polykarbonátu, výhradne z granulátu od nemeckej firmy Bayer. Nejedná sa teda v žiadnom prípade o recyklát, ktorý by obsahoval nečistoty a znižoval svetelnú priepustnosť. Polykarbonát je určený pre použitie v krajinách EÚ. Dosky skvele prepúšťajú slnečné žiarenie (cca 80%) a nezaťažujú nadmerne konštrukciu. Z vonkajšej strany sú opatrené UV filtrom, ktorý chráni rastliny pred škodlivým slnečným žiarením. Oproti tradičným skleneným výplniam vynikajú predovšetkým svojou pružnosťou a pevnosťou. Ich pevnosť ešte zvyšuje celo-obvodové vloženie do profilov rámu. Vďaka komôrkovému systému majú tiež skvelé tepelno-izolačné vlastnosti a odolnosť proti teplotným vplyvom. V porovnaní s inými umelými materiálmi navyše vynikajú farebnou stálosťou.

Základňa zadarmo
K skleníkom ponúkame pevnú základňu z galvanizovanej ocele v cene montážnej zostavy. Základňa vám uľahčí ukotvenie skleníka - bez nutnosti budovať podmurovku. Skleník tak môžete jednoducho postaviť na vybranom mieste v záhrade.

Jednoduchá montáž
Skleník je možné zostaviť v domácich podmienkach a bez použitia stavebného náčinia, či špeciálnych znalostí. Hliníkovú konštrukciu možno zmontovať pomocou bežného náradia a stačí na to pohodlne dve osoby. Drážkový systém uchytenia výplňou navyše zvyšuje pevnosť celého skleníku a umožňuje výmenu poškodenej výplne bez nutnosti rozobrať celú konštrukciu.

Ďalšie vybavenie skleníka
K oknám je možné (po zosilnení priečky) prikúpiť samočinné otváranie, ktoré zaistí automatickú ventiláciu bez nutnosti ručného otvárania. Vnútorné steny je možné osadiť odolnými hliníkovými poličkami na vybavenie, či kvetináče. Boky skleníka sú osadené odkvapovými žľaby, ku ktorým je možné dokúpiť odkvapový set - bočné zvod so svorkou pre uchytenie, ktorý bezpečne odvedie dažďovú vodu ďalej od skleníka.Nadrozmerný tovar

Tento produkt bohužiaľ nie je možné prepraviť štandardnou kuriérskou službou. Cena dopravy sa preto môže odvíjať od hmotnosti, rozmerov alebo typu produktov, ktoré objednávate. Cena dopravy preto bude vypočítaná v priebehu objednávky v košíku.

Využiť môžete aj možnosť osobného odberu na ktorejkoľvek z našich predajní HECHT - špecialista na záhradu. Rezervácia tovaru je vždy zdarma. Naši predajcovia Vás budú informovať, keď bude tovar pripravený na vyzdvihnutie a zároveň vám poskytnú plnú podporu v prípade ďalších otázok. 

Čítať viac

Parametre

dĺžka (cm) 315
šírka (cm) 190
výška (cm) 195
plocha (m2) 5,98
Číst více


Súvisiaci tovar 5

000610 - Odkvapový set

000610 - Odkvapový set

Odkvapový set vhodný pre skleníky HECHT Greenhouse, Gardener a Rancher

11.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach
Obrázok

TUNNEL I - fóliovník

Záhradný fóliovník s rozmermi:300 x 200 x 200 cm.
Priestranný fóliovník s ľahkým a odolným kovovým rámom. Kvalitný plášť z PE fólie, odolný proti UV žiareniu.


79.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
000608 - Samočinné otváranie ventilácie

000608 - Samočinné otváranie ventilácie

Samočinné otváranie okien ventilácie vhodné k HECHT GARDENER

32.99 € s DPH


Skladom na predajniach
HECHT GARDENER I - Záhradný skleník

HECHT GARDENER I. - záhradný skleník

Záhradný skleník. Rozmery 310 x 250 x 190 cm.

479.90 € s DPH


Skladom na predajniach
HECHT GREENHOUSE I - Záhradný skleník

HECHT GREENHOUSE I. - skleník

Skleník s hliníkový rámom s hrúbkou 1 mm. Polykarbonátová výplň hrubá 4 mm s UV filtrom. Vrátane základne z galvanizovanej ocele. Rozmery 250 x 190 x 195 cm.

319.90 € s DPH


Skladom na predajniach