HECHT KUGELGRILL - záhradný gril

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Záhradný gril s odkladacou plochou, kolieskami a odnímateľným popolníkom. Rozmery 116 x 60 x 98 cm.
Naše cena s DPH:
199,99 €
Naše cena bez DPH:
166,66 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHTKUGELGRILL
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
výška (cm) 98
šírka (cm) 116
dĺžka (cm) 60

Popis tovaru

Praktický záhradný gril na drevené uhlie s odklápacím vekom. Veko je opatrené teplomerom na kontrolu teploty vo vnútri grilu a nastaviteľnou ventiláciou. Zo zloženého grilovacieho roštu je možné vynímať stredovú časť a nahradiť ju napríklad voliteľným príslušenstvom (nie je súčasťou dodávky) zliatinovým roštom Hecht 50011, alebo napríklad do otvoru umiestniť vhodnú panvicu. Priemer grilovacieho roštu je 52 cm, priemer vyberateľnej stredovej časti je 32 cm.

Robustný oceľový rám grilu je opatrený dvoma odkladacími plochami, ktoré iste každý pri grilovaní ocení. Praktický je aj priestorný spodný regál. Veľké kolesá uľahčia manipuláciu s grilom. Sada háčikov potom umožní pohodlné zavesenie grilovacieho náradia. Na spodnej časti grilu je šikovne riešený popolník, ktorý slúži nielen na zachytávanie popola, ale aj k riadeniu ventilácie. Gril je opatrený odolným náterom.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem