HECHT GX 54 SB BS 675 3 in 1 HW - benzínová kosačka s pojazdom

Benzínová kosačka s pojazdom a originálnym motorom BRIGGS & STRATTON Series 675 EXi. Záber 53 cm. Kôš 70 l. Hmotnosť 35 kg.
Naše cena s DPH:
569,00 €
Naše cena bez DPH:
474,17 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
GX54SBBS675HW3IN1
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor Briggs & Stratton Series 675 EXi
hmotnosť (kg) 35
doporučená plocha (m2) 1800
nastavenie výšky (mm) 20 - 65
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno, 3,2 km/h
skelet kovový
edge cutting áno
nastavenie výšky rukoväte nie
mulčovacia sada v cene nie, možnosť dokúpiť
kryt bočného vyhadzovanie v cene áno
čistenie pracovného priestoru áno
záber (cm) 53
obsah (cm3) 163
kôš (l) 70

Popis tovaru

Benzínová záhradná kosačka HECHT GX 54 SB BS 675 HW s pojazdom s rýchlosťou 3,2 km/h. Na kvalitnom kovovom skelete je posadený originálny a osvedčený motor Briggs & Stratton Series 675 EXi s obsahom až 163 cm3, ktorý poháňa špeciálny Hi-lift nôž s pracovným záberom 53 cm s možnosťou centrálneho nastavenia výšky zdvihu od 20 do 65 mm. Pojazdové kolesá sú opatrené guľôčkovými ložiskami. Pokosená tráva je zbieraná do veľkého koša z odolnej tkaniny s objemom 70 l. Vďaka tomu je zabezpečené plynulé kosenie bez častého prerušovania k vyprázdňovaniu koša. Tvar kvalitného skeletu umožňuje kosenie pozdĺž múrov a plotov EDGE CUTTING , kedy nože dosiahnu takmer na okraj trávnika a následná doúprava po kosení napr. pomocou vyžínača je potom ľahšia, alebo často nie je vôbec potrebná. Madlo kosačky sa dá veľmi ľahko zložiť pre úsporu miesta pri parkovaní.

Súčasťou kosačky je aj rozširujúca sada v cene, ktorá umožní kosenie s bočným vyhadzovaním, vhodné napríklad pri úprave dlhších trávnikov, alebo mulčovanie. Počas mulčovania kvalitný Hi-lift nôž spracuje pokosenú trávu na miniatúrne kúsky, ktoré prepadnú ku koreňom trávnika. Vďaka tomuto spracovaniu nespôsobujú plstnatenie, naopak zadržiavajú vlahu a do dvoch dní sa úplne rozpadnú, čím pôsobia ako kvalitné prírodné hnojivo. Odpadá tým aj problém s likvidáciou pokosenej trávy.

Kosačka je odporúčaná pre kosenie plôch s veľkosťou 1500 m2. Hmotnosť kosačky je 35 kg.Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúži ako návod na použitie. Pri používaní prosím postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem