HECHT CANOPY - hliníková pergola

Hliníkový prístrešok s polykarbonátovými doskami. Pôdorys 435 x 303 cm. Výška 206/258 cm.
Naše cena s DPH:
759,00 €
Naše cena bez DPH:
632,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHTCANOPY
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru

Moderný a praktický prístrešok vhodný pre zastrešenie terasy. Konštrukcia pergoly je vyrobená z 1,1 mm hrubých hliníkových profilov, ktorých tuhosť je ďalej zosilnená profilovaním.


Zastrešenie je z odolného dutinového polykarbonátu s UV ochranou, silného 6 mm. Tieto polykarbonátové panely majú vysokú odolnosť proti prírodným vplyvom, krúpom a pod. Polykarbonátové dosky navyše majú vysokú priepustnosť svetla. To oceníte predovšetkým tam, kde bude prístrešok umiestnený na dome nad oknami alebo terasovými dverami. Zatienenie vnútorných priestorov domu je prakticky nepostrehnuteľné, pritom vám zastrešenie umožní využívať terasu alebo vetrať aj v nie práve priaznivom počasí. Letný dážď vám grilovanie alebo party už nepreruší.


Výhodou hliníkovej konštrukcie je jej nízka hmotnosť, pružnosť a veľmi vysoká odolnosť proti korózii. Profily sú ošetrené kvalitnou tmavo šedou farbou. Tento odtieň je neutrálny, preto sa hodí prakticky kamkoľvek. Pergolu je možné využiť aj ako prístrešok na auto.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem