HECHT 9628 SE - benzínová snežná fréza

Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom. Motor Hecht OHV, výkon 8 HP. Pracovný záber 62 cm (š), 55 cm (v). Max. pracovný výkon 1700 m3/hod. El. štartovanie. Hmotnosť 85 kg.
Naše cena s DPH:
749,00 €
Naše cena bez DPH:
624,17 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT9628SE
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 4-taktný, Hecht OHV
pojazd áno, 6 rýchlostí vpred, 2 vzad
výkon (HP) 8
max. odhadz. vzdialenosť (m) 8-10
šírka záberu (cm) 62
nastavenie komína 180°
vyhrievané rukoväte nie

Popis tovaru

So snežnou frézou HECHT 9628 SE vás už nikdy nádielka snehu nezaskočí. Ako pohonná jednotka tu slúži benzínový motor HECHT OHV s objemom 242 cm3 s výkonom 8 HP. Štart motora je možné vykonávať ako ručne, tak pomocou elektrického štartéra s pripojením do 230 V/50 Hz siete. Fréza tak pri štarte nie je odkázaná na kapacitu mrazom skúšanej batérie.

Základom samotnej frézy je potom skutočne robustný kovový bunker, ktorý ukrýva dva stupne 62 cm širokej a 55 cm vysokej frézy. Vďaka odolnému prevedeniu sa tak zuby frézy môžu zahryznúť i do zľadovatelého snehu, ktorý je nahnaný vysokou rýchlosťou do komínu a odhodený až do vzdialenosti 10 m. Odhadzovací komín je plne ovládaný z miesta obsluhy - smer odhazdovania je možné riadiť v rozsahu 190° kľukou pod hlavným madlom, výška a dĺžka odhazdovania potom páčkou priamo na hlavnom ovládacom panely riadítok. Ďalším prvkom na hlavnom panely je potom riadiaca páka. Kvalitná prevodovka umožňuje pohon 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad. Pre pojazd slúžia naozaj veľké 14 x 5" kolesá s hlbokým dezénom, ktoré je možné v extrémnych podmienkach doplniť i o snežné reťaze. Nastaviteľné klzáky po stranách bunkra taktiež zaistia pohodlnú a jednoduchú manévrovateľnosť, zároveň nimi je možné nastaviť bezpečnú výšky pohybu frézy nad povrchom. Vďaka integrovanému svetlometu je prca pohodlná i v časných ranných alebo neskorých popoludných a nočných hodinách.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem