HECHT 9565 SE - benzínová snežná fréza

Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom. Motor Hecht OHV, výkon 5,5 HP. Šírka záberu 56 cm, výška záberu 42 cm. Odhadzovacia vzdialenosť 12 m. Elektrický štartér, svetlomet.
Naše cena s DPH:
489,00 €
Naše cena bez DPH:
407,50 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT9565SE
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 4-taktný, Hecht OHV
hmotnosť (kg) 65
pojazd áno, 6 rýchlostí vpred, 2 vzad
výkon (HP) 5,5
max. odhadz. vzdialenosť (m) 12
šírka záberu (cm) 56
nastavenie komína 190°
vyhrievané rukoväte nie

Popis tovaru

Dvojstupňová snežná fréza Hecht 9565 SE so štvortaktným motorom Hecht OHV s výkonom 5,5 HP, s možnosťou manuálneho aj elektrického štartu. Elektrický štart sa vykonáva pripojením do siete 230 V / 50 Hz po dobu štartu. Vďaka tomu nie je v systéme žiadny akumulátor, ktorý by bol nadmerne zaťažovaný mrazom a studenými štartmi. Fréza je tiež vybavená svetlometom, ktorý oceníte predovšetkým v skorých ranných alebo neskorých popoludňajších hodinách.

Pre pojazd frézy je možné voliť 6 prevodových stupňov vpred a 2 vzad. Vďaka tomu je možné rýchlosť pojazdu vždy ideálne prispôsobiť stavu a množstvu odpratávaného snehu. Masívny oceľový bunker je opatrený nastaviteľnými klzákmi. Pod ním sa ukrýva sada oceľových nožov, ktoré si hravo poradí aj so zhutneným a zľadovateným snehom. Komínom nastaviteľným z miesta obsluhy v rozsahu 190 ° je potom sneh odhodený až do vzdialenosti 12 m. Fréza je osadená 13 x 4,1 - 6 "kolesami s hlbokým dezénom, ktorý jej zaistí perfektnú trakciu. V extrémnych podmienkach je možné dokúpiť aj snehové reťaze.

(Údaje o výkonoch motorov sú namerané pri 3600 ot./min.-1. Tento výkon stroj pri bežnom použití nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.)

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem